Z BOHUŇOVIC BEZ BODŮ

28.10.2023

Poslední venkovní utkání podzimu jsme sehráli na hřišti v Bohuňovicích. Náš soupeř získal doposud deset bodů (všechny doma). Do utkání nenastoupili za červené karty distancovaní Hnilica a M. Hes. Na marodce pak zůstal i Kadlec. Obranou čtveřici tak tvořili Andrýsek, Chromec, Zaorálek a Vlček. Oproti minulému domácímu zápasu se naopak v sestavě objevili Hanzelka, Janů a Boscato.

TJ SOKOL BOHUŇOVICE "B" - TJ BLATEC 3:1 (1:1)

Branky: 15' 90' Poláček, 79' Kvapil - 10' Tihlář

Diváků: 110

Sestava: Pospíšil - Andrýsek, Chromec, Zaorálek, Vlček - Frank, Hanzelka, Tihlář (C), Popelka - Boscato, J. Hes

Střídání: Husák, Janů, Skácel, Taichman

Hned první šance utkání byla gólová - proti domácímu Poláčkovi však skvěle zakročil brankář Pospíšil. To my jsme si na druhé straně vedli o poznání lépe. Andrýskova střela z hranice velkého vápna sice skončila pouze na tyči, míč se však odrazil k Hanzelkovi, který přesnou přihrávkou našel Tihláře a ten bez větších problémů otevřel skóre utkání - 0:1. Vedení nám však vydrželo pouze pět minut, když Pospíšila překonal Poláček - 1:1. Podmáčený a blátivý terén fotbalu zrovna moc nepřál a brankových příležitostí tak na obou stranách bylo k vidění jako šafránu.

Obrátit skóre na naši stranu mohl ve druhém poločase po Andrýskově centru J. Hes, ale branku bohužel přestřelil. Když už se zdálo, že si oba týmy rozdělí body za remízu, vymyslel domácí Poláček gólovou přihrávku pro Kvapila a ten rozhodl - 2:1. V závěru utkání jsme vrhli všechny síly za vyrovnáním, čehož opět využil domácí Poláček a po samostatné akci překonal Pospíšila potřetí - 3:1.