HISTORIE

připravujeme...

HISTORICKÉ TABULKY


TABULKA 2017/18 II.třída

  1. 1.FC Olešnice                65
  2. Velký Týnec                   62
  3. FK Přáslavice                 55
  4. Sokol Újezd                   54
  5. Sokol Příkazy                 48
  6. Horka n. M.                    46
  7. Sigma Hodolany           45
  8. TJ BLATEC                    40
  9. Sokol Drahanovice       40
  10. SK Šumvald                   34
  11. Sokol Dlouhá Loučka   20
  12.  Sokol Babice                14
  13.  Sokol Majetín               13
  14.  TJ Štěpánov                  9


STŘELCI TJ BLATEC

23 - HES Jiří
13  - BAĎURA Jakub
8   - ŠEVČÍK Michal
5   - HES Martin, Taichman Jan
4   - KYPĚNA Radek, Ďurina Milan
3   - SILNÝ Roman, VLČEK Tomáš
2  - KREMPL Marek, PAVLOVSKÝ Matěj, ZAORÁLEK František
1   - KUBÍČEK Jiří


ŽK TJ BLATEC
8 - ŠEVČÍK Michal
5 - HES Jiří, HES Martin, KREMPL Marek, ZAORÁLEK František
3 - PAVLOVSKÝ Matěj 
2 - KYPĚNA Radek, OPLETAL Jan, ŠTROCH Pavel, TAICHMAN Jan
1 - BAĎURA Jakub, ĎURINA Michal, CHROMEC David, POHLÍDAL Jiří, VLČEK Tomáš, ZDRÁHAL Martin

TABULKA 2016/17 II.třída

  1. SK Červenka                57
  2. Sokol Chomoutov       50
  3. FK Šternberk "B"         48
  4. FK Přáslavice                48
  5. TJ BLATEC                    43
  6. Sokol Příkazy                 41
  7. SK Šumvald                   40
  8. SK Majetín                     40
  9. Velký Týnec                   39
  10. Sokol Újezd                   37
  11. Sokol Babice                 35
  12. Horka n. M.                    34
  13. Sokol Drahanovice       22
  14. FC Drahlov                    12

STŘELCI TJ BLATEC
18 -  HES Jiří
9  -  BAĎURA Ondřej, PAVLOVSKÝ Matěj
7 -   KREMPL Marek
6 -   ŠEVČÍK Michal
3 - HES Martin, ZAORÁLEK František
2 - GRYGÁREK Jan, NAVRÁTIL Lukáš, SILNÝ Roman, VLČEK Tomáš
1 - CHROMEC David, TAICHMAN Jan

ŽK TJ BLATEC
7 - HES Martin
6 - HES Jiří 
5 - ŠEVČÍK Michal, ZAORÁLEK František 
4 - BAĎURA Ondřej, KREMPL Marek, NAVRÁTIL Lukáš Lukáš
2 - CHROMEC David, TAICHMAN Jan, VLCĚK
1 -  BAREŠ Stanislav, OKLEŠTĚK Karel, PAVLOVSKÝ Matěj, POHLÍDAL Jiří, ŠTROCH Martin

ČK TJ BLATEC
2 - BAĎURA Ondřej
1 - KREMPL Marek, OKLEŠTĚK Karel, OPLETAL, Jan

TABULKA 2015/16 II.třída

  1. Sokol Kožušany                   63
  2. SK Červenka                        54
  3. Sokol Chomoutov                48
  4. Horka n. M.                           47
  5. Velký Týnec                          44
  6. SK Šumvald                          40
  7. Sokol Újezd u Uničova        38
  8. FK Přáslavice                       38
  9. TJ BLATEC                           32
  10. FK Šternberk "B"                   31
  11. Sokol Příkazy                        30
  12. FC Drahlov                            29
  13. Sokol Střelice                       29
  14. Sokol Dlouhá Loučka          23

STŘELCI TJ BLATEC

9 - BAĎURA Ondřej, HES Jiří
4 - ĎURINA Lukáš, HES Martin
3 - KREMPL Marek, TAICHMAN Jan, VLČEK Tomáš, ZAORÁLEK František 
2 - CHROMEC David
1 - ELNER Pavel

ŽK TJ BLATEC 
5 - BAĎURA Ondřej, ŠTROCH Pavel, OPLETAL Jan
4 - HES Jiří, ZAORÁLEK František, 
3 - HES Martin, NAVRÁTIL Lukáš, VLČEK Tomáš 
2 - Ďurina Lukáš
1 - KREMPL Marek, HOLOTÍK Karel 

ČK TJ BLATEC
1 - HES Martin, VLČEK Tomáš

TABULKA 14/15 A1A II.třída

  1. FK Nemilany                     59
  2. Sokol Kožušany                56
  3. FK Autod. Horka n. M.      52
  4. Sokol Újezd u Unič.          49
  5. FC Drahlov                        48
  6. FK Šternberk "B"               46
  7. Sokol Chomoutov             45
  8. Sokol Střelice                    36
  9. SK Červenka                     31
  10. Sokol Dlouhá Loučka       28
  11. SOKOL BLATEC                26
  12. FC Lužice                          22
  13. TJ Štěpánov "B"               21
  14. Sokol Nová Hradečná      8

TABULKA 13/14 A2A III.třída

  1. SK Náměšť n. H. "B"          50
  2. SOKOL BLATEC                 49
  3. TJ Sokol Štěpánov "B"        49
  4. FK Přáslavice                      48
  5. FK Hlubočky "B"                 45
  6. FC Dolany "B"                     43
  7. Sokol Drahanovice             43
  8. Sokol Slavonín "B"              36
  9. 1.FC Olešnice                      36
  10. Sokol Bouzov                     33
  11. Sokol Příkazy                      33
  12. SFK Nedvězí                       32
  13. Sokol Odrlice                     24
  14. Hvězda Město Libavá        0

STŘELCI TJ BLATEC 2013/14

20  HES Jiří 
16   TAICHMAN Jan                            
12   ŠEVČÍK Michal
8    DOSOUDIL Jan
5    SCHMIDT Josef
4    ZAORÁLEK František
2    GRYGÁREK Jan
1     HES Martin      
      OPLETAL Jan
      SILNÝ Roman

TABULKA 12/13 A2A III.třída

  1. Sokol Dlouhá Loučka   66
  2. FK Nové Sady "B"         63
  3. FC Dolany "B"                48
  4. Sokol Slavonín "B"         48
  5. SK Náměšť n. H. "B"       45
  6. Sokol Příkazy                 37
  7. FK Přáslavice                 36
  8. SOKOL BLATEC            33
  9. Sokol Bouzov                31
  10. Hvězda Město Libavá   27
  11. 1.FC Olešnice                26
  12. Sokol Odrlice                26
  13. TJ Střeň                         25
  14. TJ Mladějovice              15

TABULKA 11/12 A2A III.třída

  1. Sokol Babice                   61
  2. Sokol Paseka                  57
  3. SK Náměšť n. H. "B"        56
  4. FK Nové Sady "B"           51
  5. Sokol Dlouhá Loučka     46
  6. FK Přáslavice                  46
  7. Sokol Odrlice                  31
  8. Sokol Slavonín "B"          29
  9. TJ Mladějovice                28
  10. TJ Střeň                           28
  11. Sokol Bouzov                  26
  12. Hvězda  Město Libavá     25
  13. SOKOL BLATEC             23
  14. Sokol Náklo                    14

TABULKA 10/11 A2A III.třída

  1. FK Nemilany                  59
  2. Sok. Bohuňovice "B"    53
  3. Sokol Dlouhá Loučka    46
  4. SK Náměšť n. H. "B"       45
  5. Hvězda Město Libavá    43 
  6. TJ Střeň                          37
  7. FK Nové Sady "B"          36
  8. Sokol Náklo                   34
  9. Sokol Slavonín "B"         32
  10. SOKOL BLATEC            31
  11. FK Přáslavice                 29
  12. Sokol Vilémov               27
  13. Sokol Pňovice               25
  14. SK Grygov                     11

TABULKA 09/10 III.třída 

  1. Sokol Újezd u Uničova    58
  2. FK Hlubočky "B"               57
  3. Sokol Dlouhá Loučka        52
  4. Sokol Slavonín "B"             49
  5. SK Náměšť n. H. "B"          40
  6. TJ Střeň                             36
  7. SOKOL BLATEC               35
  8. Hvězda Město Libavá      35
  9. Sokol Vilémov                  34
  10. Sokol Náklo                      31
  11. SK Grygov                        30   
  12. FC Jívová                         25
  13. SK Šumvald "B"               20
  14. Sokol Odrlice                   10

TABULKA 08/09 III.třída A2A

  1. Sokol Střelice                62
  2. SFK Nedvězí                  54
  3. Sokol Slavonín "B"          49
  4. FK Hlubočky "B"             46
  5. Sokol Dlouhá Loučka     42
  6. SOKOL BLATEC             40
  7.  FC Jívová                       39
  8. TJ Střeň                           37
  9. Sokol Újezd u Uničova   31
  10. SK Šumvald "B"              28
  11. Sokol Náklo                    28
  12. Sokol Odrlice                 27
  13. Sokol Drahanovice       22
  14. TJ Mladějovice              15

TABULKA 07/08 II.třída

  1. Sokol Bouzov                 63
  2. Sokol Štarnov                 59
  3. Sokol Pňovice                 46
  4. Sokol Doloplazy              41
  5. Sokol Chomoutov           41
  6. Sokol Velký Týnec          40
  7. FK Lužice                         37
  8. SK Náměšť n. H. "B"        36
  9. SK Velká Bystřice            32 
  10. FK Přáslavice                   31   
  11. FK Nemilany                    31
  12. Sokol Nová Hradečná    27
  13. FC Jívová                        26
  14. SOKOL BLATEC              14

TABULKA 06/07 II.třída

  1. FC Drahlov                     66
  2. Sokol Babice                  52
  3. Sokol Bouzov                 47
  4. Sokol Chomoutov          43
  5. FK Lužice                        37
  6. Sokol Doloplazy             35
  7. FK Nemilany                   34
  8. Sokol Štarnov                 31
  9. SK Velká Bystřice           29
  10. SOKOL BLATEC             29 
  11. Sokol Nová Hradečná    28
  12. FC Jívová                        25
  13. Sokol Střelice                 25
  14. Sokol Dlouhá Loučka    25

TABULKA 05/06 II.třída

  1. Sokol Slavonín               56
  2. FC Drahlov                     55
  3. Sokol Babice                  54
  4. FK Nemilany                   38
  5. Sokol Chomoutov          36
  6. Sokol Střelice                 36
  7. FK Lužice                        36
  8. Sokol Nová Hradečná    34
  9. SK Velká Bystřice           30     
  10. FC Jívová                        30
  11. Sokol Dlouhá Loučka     29
  12. SOKOL BLATEC             26
  13. Sokol Štarnov                 25 
  14. TJ Mladějovice               22

TABULKA 04/05 II.třída

  1. TJ Sigma Lutín               65
  2. Sokol Paseka                 51
  3. FK Nemilany                   44
  4. FC Drahlov                     41
  5. Sokol Velká Bystřice      39
  6. Sokol Slavonín               37
  7. Sokol Dlouhá Loučka    34
  8. Sokol Nová Hradečná   34
  9. Sokol Štarnov                 33
  10. Sokol Střelice                 32
  11. Sokol Mladějovice         32
  12. SOKOL BLATEC            30
  13. Sokol Velký Týnec        27
  14. Sokol Hnojice               22

TABULKA 03/04 II.třída

  1. SK Chválkovice             57
  2. Sokol Slavonín               53
  3. FC Drahlov                     53
  4. Sokol Paseka                 48
  5. Sokol Střelice                 38
  6. Sokol Velká Bystřice      38
  7. SOKOL BLATEC             34
  8. Sokol Dlouhá Loučka     34
  9. Sokol Nová Hradečná   29
  10. Sokol Štarnov                 27
  11. Sokol Velký Týnec         27
  12. FK Nové Sady "B"         26
  13. Sokol Náklo                   25
  14. Sokol Drahanovice        15

TABULKA 02/03 II.třída

  1. Sokol Pňovice                      56
  2. Sokol Paseka                        50
  3. FK Nové Sady "B"                 46
  4. SK Chválkovice                     45
  5. SOKOL BLATEC                    45
  6. Sokol Velký Týnec                 39
  7. Sokol Dlouhá Loučka            39
  8. Sokol Drahanovice                38
  9. FC Drahlov                             37
  10. Sokol Nová Hradečná           32
  11. Sokol Střelice                         26
  12. SK Bělkovice - Lašťany "B"  23
  13. FK Lužice                               18
  14. Sokol Těšetice                        9

TABULKA 01/02 II.třída

  1. Granitol Moravský Beroun    66
  2. FK Autodemont Horka n. M. 56
  3. Sokol Příkazy                          46
  4. TJ Mladějovice                       45
  5. Sokol Náklo                            45
  6. SOKOL BLATEC                     34
  7. FK Nové Sady "B"                   34
  8. SK Chválkovice                       32
  9. Sokol Dlouhá Loučka             30
  10. KAMES Lužice s.r.o.                28
  11. Sokol Pňovice                         28
  12. Sokol Těšetice                         24
  13. Sokol Velký Týnec                  22
  14. Sokol Vilémov                        20

TABULKA 00/01 II.třída

  1. SK Šumvald                            59
  2. Sokol Příkazy                          56
  3. Sokol Velký Týnec                  42
  4. SK Chválkovice                      39
  5. Granitol Moravský Beroun     38
  6. Sokol Vilémov                        37
  7. FK Nové Sady "B"                  35
  8. Sokol Pňovice                        34
  9. Sokol Mladějovice                 33
  10. SOKOL BLATEC                    31
  11. Sokol Těšetice                       29
  12. Sokol Dlouhá Loučka            29
  13. SK Bělkovice - Lašťany "B"  24
  14. TJ Střeň                                 20

TABULKA 1999/00 II.třída

  1. Sokol Drahanovice       55
  2. Sokol Příkazy                 54
  3. TJ Moravský Beroun      51
  4. SK Chválkovice             40
  5. SK Bělkovice "B"            38
  6. SOKOL BLATEC            37
  7. Sokol Vilémov                35
  8. Sokol Pňovice                33
  9. TJ Milo Olomouc "B"      33
  10. Sokol Mladějovice         32
  11. Sokol Dlouhá Loučka    30
  12. Sokol Štarnov               28
  13. Sokol Odrlice                28
  14. Sokol Hnojice                16

TABULKA 1998/99 II.třída 

  1. Sokol Lužice                     67
  2. SK Červenka                     53
  3. SK Bělkovice "B"               43
  4. SOKOL BLATEC               43
  5. Sokol Mladějovice            42
  6. TJ Milo Olomouc "B"         40
  7. Sokol Štarnov                    39
  8. TJ Moravský Beroun         38
  9. Sokol Hnojice                    34
  10. SK Chválkovice                 32
  11. Sokol Babice                    29
  12. Sokol Chomoutov            25
  13. SK Velká Bystřice             21
  14. FK Nedvězí                         7

TABULKA 1997/98 III.třída skup. B

  1. SOKOL BLATEC              59
  2. Sokol Drahanovice          55
  3. Sokol Grygov                   50
  4. Sokol Náměšť n. H. "B"    48
  5. Sokol Velký Týnec           35
  6. Sokol Nemilany               34
  7. FC Drahlov                      28
  8. Sokol Přáslavice              27
  9. Sokol Tršice                     26
  10. Sokol Velký Újezd           24
  11. Sokol Nedvězí "B"           24
  12. Sokol Slavonín "B"           20
  13. Sokol Doloplazy "B"        11

TABULKA 1996/97 IV.třída skup. B 

  1. SOKOL BLATEC          28
  2. Sokol Luká                   24
  3. Sokol Bouzov              22
  4. Sokol Příkazy "B"        21
  5. Sokol Těšetice "B"       18
  6. Sokol Nedvězí "B"        15
  7. Sokol Dub n. M. "B"      12
  8. Sokol Vilémov "B"         8

TABULKA 1995/96 IV.třída skup. B 

  1. Sokol Slavonín "B"         40
  2. Sokol Nemilany              36
  3. SOKOL BLATEC             30
  4. Sokol Dub n. M. "B"        29
  5. Sokol Nedvězí "B"          28
  6. Sokol Luká                      27
  7. Sokol Těšetice "B"           18
  8. Sokol Příkazy "B"             17
  9. Sokol Bouzov                  14
  10. Sokol Doloplazy "B"        12

TABULKA 1994/95 III.třída skup. B 

  1. Sokol Těšetice
  2. Sokol Nedvězí
  3. FK Hlubočky "B"
  4. Sokol Velký Týnec 
  5. Sokol Vilémov
  6. Sigma Hodolany "B" 
  7. TJ Střeň 
  8. Milo Olomouc "B" 
  9. Sokol Náklo
  10. Sokol Náměšť n. H. "B"
  11. Sokol Drahanovice
  12. Sokol Grygov
  13. TJ Mladeč
  14. SOKOL BLATEC

TABULKA 1993/94 III.třída skup. B

  1. Sokol Slatinice              45
  2. Sokol Těšetice               36
  3. Sokol Vilémov                33
  4. Sokol Drahanovice        30
  5. Sokol Velký Týnec         27
  6. FK Hlubočky "B"            27
  7. Sokol Nedvězí               26
  8. SK Náměšť n. H. "B"       25
  9. Sigma Hodolany "B"      23
  10. SOKOL BLATEC            22
  11. Sokol Grygov                 20         
  12. TJ Střeň                          19
  13. TJ Milo Olomouc "B"      19
  14. FK Nemilany                  12

TABULKA 1992/93 III.třída skup. B

  1. Sokol Koužušany             45
  2. Sokol Těšetice                  43
  3. Sokol Vilémov                  39
  4. Sokol Drahanovice          32
  5. FK Nemilany                     27
  6. Sigma Hodolany "B"        24
  7. Sokol Nedvězí                 23
  8. FK Hlubočky "B"              23
  9. TJ Střeň                           20
  10. Milo Olomouc "B"            19
  11. SOKOL BLATEC 22        18
  12. SK Náměšť n. H. "B"         18        
  13. Sokol Grygov                   17 
  14. Sokol Příkazy "B"            14

TABULKA 1991/92 III.třída skup. B 

  1. Sokol Velký Újezd       42  
  2. TJ Milo Olomouc 27     37
  3. Sokol Těšetice              35
  4. Sokol Vilémov              33
  5. Sokol Kožušany            33
  6. Sokol Drahanovice       33
  7. Sokol Náměšť "B"         23
  8. SOKOL BLATEC           22
  9. FC Dolany                     21
  10. Sokol Štarnov               20
  11. FK Hlubočky "B"            17
  12. Sokol Grygov                17
  13. Sokol Příkazy "B"          16

TABULKA 1990/91 IV.třída skup. B 

  1. TJ Milo Olomouc "B"         37
  2. Sokol Mladeč                     35
  3. SOKOL BLATEC                32
  4. Sokol Příkazy "B"                31
  5. Sokol Drahanovice            29
  6. Sokol Náklo                       25
  7. Sokol Dub n. M. "B"           23
  8. Sokol Přáslavice                22
  9. Sokol Bohuňovice "B"       22
  10. TJ Luká                              21
  11. Sokol Nemilany "B"           20
  12. TJ Střeň                              17
  13. Sokol Tršice                        0

TABULKA 1989/90 IV.třída skup. C

  1. Sokol Štěpánov  "B"           31
  2. SOKOL BLATEC                  27
  3. Sokol Přáslavice                  23
  4. Lok. Olomouc "B"                22
  5. Sokol Nemilany "B"             22
  6. Sokol Bohuňovice "B"          16
  7. Sigma Lutín "B"                     16
  8. Sokol Tršice                          11
  9. Sokol Dub n. M.                    10
  10. Sokol Velká Bystřice "B"       3

TABULKA 1988/89 IV.třída skup. C

  1. Sokol Doloplazy "B" 
  2. Sokol Štěpánov "B"
  3. Sokol Přáslavice 
  4. Sigma Lutín "B"
  5. SOKOL BLATEC 
  6. Sokol Bohuňovice "B"
  7. Sokol Nemilany "B"
  8. Sokol Tršice
  9. Sokol Velká Bystřice "B"

TABULKA 1987/88 IV.třída skup. C 

  1. Moravia Hlubočky "B" 
  2. Sokol Doloplazy
  3. Moravia Přáslavice
  4. SOKOL BLATEC 
  5. Sokol Bohuňovice "B"
  6. Sigma Lutín "B"
  7. Sokol Tršice
  8. Sokol Nedvězí "B" 
  9. Sokol Velká Bystřice "B" 
  10. Sokol Nemilany "B"

TABULKA 1986/87 IV.třída skup. B 

  1. Sokol Hněvotín               31
  2. Sokol Přáslavice              27
  3. Sokol Drahlov                  27
  4. SOKOL BLATEC              21
  5. Sokol Doloplazy "B"        20
  6. Sokol Nedvězí "B"            18
  7. Sokol Bohuňovice "B"      12
  8. Moravia Hlubočky  "B"     11
  9. Sokol Tršice                     10
  10. Lok. Olomouc nesl.          6
  11. Sokol Nemilany "B"          5

TABULKA 1985/86 okr. soutěž sk. C

  1. Sigma Hodolany "B       38
  2. Sokol Velká Bystřice      36
  3. Sokol Mrsklesy               34
  4. Milo Olomouc "B"           27
  5. Sokol Přáslavice            24
  6. SOKOL BLATEC            24
  7. Moravia Hlubočky "B"    23
  8. Sokol Drahlov                23
  9. Sokol Doloplazy "B"       17
  10. Sokol Tršice                   10
  11. Sokol Nový Svět             8
  12. Lok. Olomouc nesl.        2

TABULKA 1984/85 okr. soutěž sk. C 

  1. Sokol Holice "B                36
  2. Sokol Velká Bystřice        32
  3. Sokol Přáslavice               30
  4. Sigma Hodolany "B"         26
  5. SOKOL BLATEC               26
  6. Sokol Mrsklesy                 25
  7. Milo Olomouc "B"             24
  8. Sokol Nový Svět               22
  9. Moravia Hlubočky "B"       16
  10. Sokol Doloplazy "B"          15
  11. Sokol Tršice                       9
  12. Lok. Olomouc nesl.            1

TABULKA 1983/84 II.třída skup. D 

  1. Sokol Velký Újezd          36
  2. Sokol Drahlov                  33
  3. Moravia Hlubočky "B"     28
  4. Milo Olomouc "B"            27
  5. Sokol Nový Svět              25
  6. Sokol Přáslavice              24
  7. Sokol Tršice                     23
  8. Sokol Velká Bystřice       22
  9. Sokol Holice "B"              20
  10. SOKOL BLATEC              18
  11. Sokol Nemilany "B"           7
  12. Lok. Olomouc nesl.           1

TABULKA 1982/83 IV.třída skup. C 

  1. SOKOL BLATEC               29
  2. Milo Olomouc "B"             27
  3. Sokol Velká Bystřice "B"  25
  4. Lok. Olomouc "B"             24
  5. Sokol Těšetice                  21
  6. Moravia Hlubočky "B"       18
  7. Sokol Nový Svět                17
  8. Sokol Nemilany "B"            10
  9. Sokol Tršice                        4
  10. Lok. Olomouc nesl.             1

.

TABULKA 1981/82 IV.třída skup. C

  1. Sokol Kopeček                    28
  2. Sokol Velká Bystřice "B"      27
  3. Sokol Nový Svět                  25
  4. Sokol Tršice                         22
  5. SOKOL BLATEC                 22
  6. Moravia Hlubočky "B"         21
  7. Sokol Těšetice                     15
  8. Sokol Doloplazy "B"             11
  9. Sokol Nemilany "B"              7
  10. Lok. Olomouc nesl.              1

TABULKA 1980/81 IV.třída skup. C

  1. Sokol Holice "B"           30
  2. Sokol Kopeček              24
  3. Moravia Hlubočky "B"    21
  4. Sokol Tršice                   20
  5. SOKOL BLATEC             18
  6. Sokol Nový Svět             16
  7. Sokol Mrsklesy                13
  8. Sokol Chválkovice "B"     13
  9. Sokol Doloplazy "B"         12
  10. Sokol Nemilany "B"          10
  11. Lok. Olomouc nesl.           7