VÝHRA NA ZÁVĚR PODZIMU

11.11.2023

TJ BLATEC - SK ČERVENKA 7:3 (4:1)

Branky: 18' 19' J. Hes, 5' Boscato, 24' Janů, 56' Hanzelka, 65' Tihlář, 85' Taichman - 41' 78' 83'(p) Peč

Diváků 70

Sestava: Pospíšil - Andrýsek, Kadlec, Chromec, Popelka - Frank, Hanzelka, Tihlář (C), Janů - Boscato, J. Hes

Střídající: Bareš, Skácel, Taichman

Duel, který byl po celé utkání vyrovnaný rozhodla efektivita v zakončení. Jako první ji ukázal již v 5.min. Boscato, který otevřel skóre utkání – 1:0. Záhy jej napodobil J. Hes, kdy v rozmezí dvou minut zvýšil na 3:0. Časomíra neodkrojila ze svého času ani půl hodinu, když naši čtvrtou branku zařídil Janů. Hostům se v závěru poločasu podařilo snížit zásluhou Peče.

Druhý poločas nabídnul podobný obraz hry jako ten první. Gólový účet druhé části hry načal Hanzelka – 5:1. Gólové hody pokračovaly i nadále. V 65.min. našel Janů centrem hlavičkujícího Tihláře, který překonal brankáře Voslaře – 6:1. O alespoň částečnou korekci skóre se pak postaral hostující Peč, který svými dvěma brankami završil hattrick a snížil na 6:3. Závěrečné slovo pak měl Taichman, kterému ukázkově předložil míč Hanzelka – 7:3.