TŘETÍ VÝHRA V ŘADĚ

02.09.2023

Třetí výhru v řadě jsme si připsali v duelu s Dlouhou Loučkou. Vedení v první půli nám zařídili J. Hes a M. Hes. Mírnou komplikací nám byla v samém závěru poločasu kontaktní branka Kuchty. Na tu však dokázal záhy odpovědět opět M. Hes. Hosté sice snížili zásluhou Smékala, ale na další branku M. Hese již zareagovat nedokázali utkání tak skončilo našim vítězstvím 4:2.

TJ BLATEC - TJ SOKOL DLOUHÁ LOUČKA 4:2 (2:1)

Branky: 31'49'72' M. Hes, 23' J. Hes - 45' Kuchta, 53' Smékal

Diváků: 90

Sestava: Hrbáček - Hes M., Kadlec, Hnilica, Andrýsek - Frank, Hanzelka, Tihlář (C), Vlček - Taichman, Hes J.

Střídající: Crha, Bareš, Kubíček

Skóre v úvodu vyrovnaného utkání otevřel ve 23.min. J. hes, kterému míč nachystal před odkrytou branku Taichman – 1:0. O deset minut později narazil J. Hes nabíhajícímu M. Hesovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:0. V závěru prvního poločasu byli aktivnější hosté z Loučky a odměnou jim byla ve 45.min branka Kuchty – 2:1.

Vedení o dvě branky nám ve 49.min. vrátil M. Hes, když z přímého kopu překonal brankáře Macha – 3:1. Hosté se však nechtěli tak lehce vzdát a již za čtyři minuty snížil po dorážce Smékal – 3:2. Po vyloučení Andrýska 62.min. bylo zaděláno na drama. To však v 72.min. odmítnul M. Hes i s přispěním trochy štěstí, když dokázal dorazit svou neproměněnou penaltu, kterou Mach vyrazil před sebe – 4:2. Několik nebezpečných situací pak dokázala naše obrana úspěšně odvrátit a když byl v závěru po druhé žluté kartě vyloučen i hostující Kuchta, bylo rozhodnuto.