PENALTOVÁ PROHRA VE ŠTĚPÁNOVĚ

09.09.2023

Se třemi výhrami v řadě jsme nastupovali do zápasu ve Štěpánově. Do poločasového vedení jsme šli zásluhou přesné trefy M. Hese. Ve druhé půli domácí zaslouženě vyrovnali a díky několika výborným zákrokům brankáře Crhy skončilo utkání nerozhodně 1:1. V penaltovém rozstřelu jsme byli blízko dalšímu bodu, ale po našich několika neúspěšných pokusech se nakonec z výhry radovali domácí.

TJ ŠTĚPÁNOV - TJ BLATEC 2:1 (0:1) p.k.

Branky: 56' Hanus - 38' M. Hes

Diváků: 125

Sestava: Crha - M. Hes, Kadlec, Hnilica, Chromec - Frank, Hanzelka, Tihlář (C), Vlček - Taichman, Hes J.

Střídající: Husák, Kameník, Kubíček

Do utkání ještě nezasáhl Janů a Boscato, naopak poprvé v sezóně se v sestavě objevil Chromec. Jako první se v dobré střelecké pozici ocitl M. Hes, ale jeho střela mířila příliš vysoko. O chvíli později mířil nad i Hanzelka. Zajímavé okamžiky pak byly k vidění až ke konci prvního poločasu. Ve 38.min. posunul Hanzelka míč M. Hesovi a ten prostřelil Jurčíka - 0:1. V samém závěru pak Crha skvěle zneškodnil Hanusovu střelu a udržel tak naše těsné vedení.

To mohl hned v úvodu druhé půle navýšit J. Hes, ale po Tihlářově přihrávce mířil následně mimo. Domácí se vyrovnání dočkali v 56.min., kdy si dlouhý výkop brankáře Jurčíka našel Hanus a překonal Crhu - 1:1. Po inkasované brance začalo před naší brankou nebezpečných situací přibývat. Domácí cítili šanci otočit vývoj skóre na svou stranu. V této pasáži hry nás však podržel brankář Crha. Jednou mu pomohla i tyč, o kterou otřel svou střelu Maduda. Když Crha s vypětím všech sil zlikvidoval i Hanusův přímý kop, o výsledku utkání tak musely rozhodnou až pokutové kopy.

Výborně rozehraný penaltový rozstřel, kdy jsme po třetí sérii vedli 3:1 jsme však v jeho závěru vůbec nezvládli a dalšími třemi neproměněnými penaltami jsme doslova darovali domácím bonusový bod.

Penaltový rozstřel: Hanzelka (+), Hnilica (+), Tihlář (+), M. Hes (-), Kadlec (-), Frank (-)