HESŮV HATTRICK POMOHL K VÝHŘE

04.11.2023

Pokud by hosté využili v úvodu své dvě příležitosti, mohlo utkání nakonec vypadat úplně jinak. Poločasové vedení 2:0 nám zajistili Boscato a J. Hes. Druhý jmenovaný pak přidal ještě další dvě branky, čímž završil svůj hattrick.

TJ BLATEC - TJ SOKOL STŘELICE 4:2 (2:0)

Branky: 21' 72' 73' J. Hes, 19' Boscato – 53' J. Vařecha, 89' O. Habermann

Diváků: 70

Sestava: Pospíšil – Andrýsek, Chromec, Kadlec, Vlček – Popelka, Frank, Tihlář (C), Janů – Boscato, J. Hes

Střídající: Husák, Kubíček, Skácel, Zaorálek

Úvod utkání nám absolutně nevyšel a soupeři jsme nabídli dvě 100% příležitosti ke vstřelení branky. Nejprve D. Habermann mířil do břevna a v zápětí Vaňka v úniku vychytal Pospíšil. Klid na naše kopačky přinesl až v 19.min. Boscato, který se v pokutovém území několikrát pěkně uvolnil a pak překonal Buřvala – 1:0. Za dvě minuty úspěšný střelec naší první branky vyslal do šance J. Hese a i ten dokázal hostujícího brankáře překonat – 2:0.

Hosté se do utkání vrátili v 53.min., kdy snížil J. Vařecha – 2:1. Jejich snahu o vyrovnání utnul v 72'min. opět J. Hes, který využil zaváhání hostující obrany v čele s brankářem Buřvalem a vsítil uklidňující branku na 3:1. Hned z další akce dokonce zkompletoval hattrick a zvýšil naše vedení – 4:1. Hosté dokázali už jen zkorigovat výsledek zásluhou O. Habermanna.