Branky: 29' 33' 50' Večeřa M., 90' Lád - 53' Taichman, 60' Hes J.

ŽK: 72' Dostál - 39' Hes M.

Rozhodčí: Vaculík - Brokeš

Diváků: 70

K utkání jsme cestovali bez několika hráčů základní sestavy (Čechák, Opletal, Krempl, Kadlec Folprecht atd.). Do branky se tak poprvé v sezóně postavil Zdeněk Brzobohatý.

V úvodu jsme nedokázali využít několik slibných šancí, naopak soupeř se hned prosadil prakticky ze své první šance. Dlouhý nákop z vlastní poloviny skončil v našem pokutovém území, kde míč doputoval až k Večeřovi a ten nezaváhal - 1:0. O pár minut dříve ještě stačil sudí odepřít domácím penaltu, kdy po faulu Martina Hese vytáhl k nevoli příkazských fanoušků zákrok mimo naše vápno. Domácí to však nikterak nemuselo mrzet, jelikož po dalším dlouhém pasu do našeho pokutového území se míče zmocnil opět Večeřa a křížnou střelou překonal Brzobohatého - 2:0. Korigovat skóre mohl do poločasu Jiří Hes, ale jeho pěknou střelu Zemánek vyrazil.

Po pěti minutách druhé půle jsme inkasovali třetí branku. Domácímu Večeřovi jsme opět nechali dostatek prostoru a ten toho dokonale využil a zkompletoval svůj hattrick - 3:0. Jiskřičku naděje vykřesal v 53.min Taichman, který si nejvýše naskočil na Baďurův roh a snížil - 3:1. Druhý náš gól měl na kopačce Kubíček, ale z blízka Zemánka neprostřelil. V 60.min, jsme však zadělali na pořádné drama. Baďura v osobním souboji zaměstnal brankáře Zemánka i domácího obránce, čehož využil Kubíček a připravil branku pro Jiřího Hese - 3:2. Senzační návrat do utkání mohl dokonat Martin Hes, jeho střela z hranice vápna však mířila těsně vedle. V závěru utkání jsme otevřeli naši obranu a vrhli všechny zbývající síly do útoku. Toho domácí dokázali využít a Lád dal konečnou podobu dnešnímu výsledku - 4:2.

Do konce podzimní části nám zbývají dvě utkání a v obou případech se představíme na vlastním hřišti. Nejprve 27.10. ve 14:30 přivítáme SK Šumvald a o týden později 3.11. ve 14:00 TJ Sokol Babice.