Branky: 43' Kovařík - 20' Baďura

ŽK: 40' Vyroubal (N)

Rozhodčí: Vysloužil - Epstein, Holý

Diváků: 45

Po dvou domácích duelech jsme zavítali na hřiště Sokola Náklo, aktuálně druhého celku tabulky, který v jarní části sezóny ještě neinkasoval ani jednu branku (0:1pk, 5:0, 3:0, 3:0).

Do branky se místo absentujícího Čecháka postavil poprvé v sezóně Jiří Pohlídal a po celý zápas si vedl znamenitě. Nejdůležitější zákrok utkání si připsal hned v úvodu, kdy parádně zlikvidoval únik domácího útočníka. Po této příležitosti jsme byli po celý zbytek prvního poločasu aktivnější. Naši první velkou šanci neproměnil Večeřa, kterého hezky uvolnil Baďura. Do vedení jsme šli ve 20.min. Jiří Hes naservíroval ve vápně míč nabíhajícímu Baďurovi a ten prostřelil Sedláře - 0:1. Domácí hrozili zejména ze standartních situací, hlavně pak z rohových kopů, které zahrával domácí kapitán Krejčí. Navýšit naše vedení mohl následně Krempl, ale sám před Sedlářem nedokázal přesně zamířit. Když už se zdálo, že první poločas skončí výsledkem 0:1, přišla 43.min. Krejčí od postranní čáry přesně našel hlavu Kovaříka a ten vyrovnal - 1:1. Skóre jsme však ještě málem překlopili opět na svou stranu. V samém závěru první půle po našem rohovém kopu mířil Jiří Hes v dobré pozici vedle.

Druhý poločas už nenabídl tolik zajímavých šancí, jako ten první. Nejblíže ke vstřelení branky byl asi domácí snajpr Havelka, který postupoval z křídelního prostoru sám na Pohlídala. Jeho střela se však mezi tři tyče nevešla. O vítězi tak musely rozhodnout penalty. K vítězství a bonusovému bodu jsme byli velmi blízko v 5. sérii, ale Baďurova střela mířila pouze do břevna. Ani náš další pokus brankou neskončil a z výhry se tak nakonec radoval náš soupeř.

Další mistrovské utkání sehrajeme na našem hřišti v sobotu 4.5. v 16:30., kdy hostíme celek FC Lužice.