Branky: 57' 79' Niessner - 10' Hes, 20' Baďura

ŽK: 36' Svrčina, 89' Žaluda, 90' Mako - 44' Opletal, 61' Chromec, 79' Folprecht

Rozhodčí: Kubíček

Diváků: 100

Do utkání jsme nastoupili se staronovou posilou, Jakubem Baďurou, který vytvořil v útoku duo s Jiřím Hesem. Vstup do utkání se nám nadmíru vydařil. Již v 10.min vysunul Folprecht pasem za obranu Jiřího Hese a rázem jsme šli do vedení - 0:1. O několik málo okamžiků později vystihl Tihlář chybnou rozehrávku domácích, ale svůj únik nedokázal přetavit v naši druhou branku. Úspěšnější jsme byli až ve 20.min, a to když z pravé strany dokázal přesně odcentrovat Martin Hes. Na konci jeho akce stál nikým nehlídaný Baďura a pohodlně hlavou zakončil - 0:2. Domácí si žádnou větší šanci nevytvořili a když nedokázali proměnit v závěru první půle ani trestný kop ze vzdálenosti 20m, odcházeli jsme tak do kabin s dvougólovým náskokem.

Co se nám dařilo v první půli , tak ve druhé zcela přestalo fungovat. Domácí byli daleko aktivnější a naše obrana tak musela čelit nebezpečným útokům. Utkání nabralo na dramatičnosti v 57.min, kdy se domácím podařilo snížit. Hlavní arbitr nedbal zvednutého praporku pomezního a branku uznal. S přibývajícím minutami a blížícím se koncem utkání jsme se snažili udržet náš jednobrankový náskok. To se nakonec nepodařilo a v 79.min jsme inkasovali vyrovnávající branku. Utkání tak dospělo do penaltového rozstřelu. Za domácí se neprosadili hned tři jejich hráči. Z našeho celku pak neproměnil pouze Tihlář, což znamenalo, že jsme si tak připsali již třetí výhru po střelách ze značky pokutových kopů.

Závěrem: vydařený vstup do utkání znamenal zasloužené vedení. To jsme však stejně jako v předchozím utkání nedokázali udržet, tentokrát však i zásluhou ve druhé půli hodně nepřesného sudího Kubíčka. I tak ale musíme dva body ze hřiště v tabulce lépe postaveného soupeře počítat jako plus.