KÁDR TJ BLATEC 2023/24

09.08.2023

Trochu opožděně, ale nakonec přece jen vás informujeme o pohybech v kádru TJ BLATEC pro nadcházející sezónu 2023/24.

První změna přichází v trenérském štábu. Hlavním trenérem zůstává František Zaorálek, který bude mít i nadále k dispozici Standu Bareše, jenž bude zároveň i vedoucím mužstva. V předchozích sezónách asistent hlavního trenéra Martin Smyčka pak bude spíše přítelem na telefonu, v krajních případech však svou účast na zápasech přislíbil.  

Pozice v brance TJ Blatec je krajně nestálá. Mezi třemi tyčemi se tak v poslední době objevuje nestárnoucí Petr Hrbáček. Do tréninku se těsně před sezónou zapojil i Michal Crha a doplní tak v brankářské dvojici veterána Hrbáčka. Do branky se však počítá i S Filipem Pospíšilem.

Vyztužit obranné řady pak přišel Matěj Hnilica, který naposledy působil v HFK. V naší defenzívě pak pravidelně nastupují M. Hes, Kadlec a od minulé sezóny i Andrýsek. Jejich alternativou pak mohou být dále Zaorálek, Bareš a hlavně Chromec, který jak všichni pevně věříme, se i v letošním ročníku několikrát představí v našem dresu. Otázka dalších startů Nguyena a Winklera není v současné době zcela jasná.

Místa v záloze pak zcela jistě zaujmou Tihlář, Vlček. Škoda pracovního vytížení Hanzelky, který je jinak důležitým článkem základní sestavy. Na marodce v úvodu sezóny zůstávají Janů a Špičák. Do hry se tak jistě dostanou Kubíček, Husák i Kameník. Od druhého kola bude k dispozici i nově příchozí Kamil Frank z Pňovic.

Největším nedostatkem hráčů pak trpíme v útoku. Dlouhodobě zraněni jsou Boscato s Kotůlkem. K dispozici tak momentálně máme jen duo J. Hes, Taichman, jelikož Večeřa zamířil do Grygova a Baďura J. (opět) do Brodku u Přerova.

Tak či tak bychom se v plné sestavě chtěli s tímto kádrem pohybovat v klidném středu tabulky.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!