V posledním utkání sezóny jsme nebodovali

Branky: 7' Kacmarczyk, 47' Hank, 82' Duba - 34' 44' Hes J.

ŽK: 29' Kacmarczyk - 14' Hes M., 29' Baďura, 77' Murarik, 90' Opletal

Rozhodčí: Antoníček - Přecechtěl, Smékal

Diváků: 560

Na závěr sezóny jsme se představili na hřišti FC Sigma Hodolany, kde jsme se s domácím týmem střetli v přímém souboji o konečné čtvrté místo v tabulce.

Úvod utkání se nám však vůbec nevydařil a v 7.min. jsme doslova darovali první branku domácímu Kazmarczykovi - 1:0. Konečné čtvrté místo lákalo oba týmy a na trávníkui to bylo znát, kdy se bojovalo doslova o každý metr hřiště. Sudí Antoníček, který na poslední chvíli nahradil svého kolegu Vysloužila hru odvážně pustil a na obou stranách tak bylo k vidění několik ostrých zákroků. Slušně zaplněné ochozy (560 diváků) viděly naši vyrovnávající branku ve 34.min., kdy Taichman hlavou přistrčil míč J. Hesovi a ten propálil Švancaru - 1:1. Minutu před pauzou vyslal dlouhým nákopem brankář Čechák do úniku J. Hese, jehož zásluhou jsme šli do vedení - 1:2.

Z poločasového vedení jsme se však dlouho neradovali. Ve 47.min napřáhl za vápnem Hank a překvapil Čecháka - 2:2. Po závaru před naší brankou byli domácí blízko třetí brance, Murarik ale dokázal odvrátit míč na brankové čáře mimo tři tyče. Na opačné straně zahrozil z přímého kopu Baďura. Jeho pokus však vyrazil Švancara nad branku. O osudu celého utkání pak rozhodl v 82.min. hodolanský Duba, který využil nedorozumění Opletala s brankářem Čechákem a pohodlně skóroval do prázdné branky - 3:2. Šanci na vyrovnání a zkompletování hattricku měl ještě v samém závěru J. Hes, ale jeho střela se mezi tři tyče bohužel nevešla. Závěrečný hvizd sudího a výsledky ostatních zápasů tak rozhodly o tom, že sezónu 2018/19 zakončíme na konečném 7. místě tabulky.