Tři body se rozplynuly v poslední minutě

Branky: 25' Saitz (p), 90' Macenauer - 32' 70' (p) Ševčík

ŽK: 28' Macenauer, 64' Košák - 74' Ševčík, 87' Baďura, 90' Zaorálek

Rozhodčí: Vláčil

Diváků: 130

Do utkání s Červenkou jsme nastoupili již s Čechákem v brance, který vynechal předcházející dva duely. Nutno podotknout, že jej v průběhu absence zdatně nahradil Pohlídal a pomohl vybojovat body jak s Náklem, tak i s Lužicemi. Do utkání pak nezasáhl ani pilíř obrany Opletal, který stále laboruje se zraněným kolenem. Po delší pauze se v sestavě naopak objevil Kadlec.

Úvod utkání nás nezastihl zrovna v nejlepším rozpoložení a Čechák musel řešit několik ošemetných situací. Naše souhra vázla a za zmínku tak stojí pouze Baďurova střela, která mířila těsně nad. První branky se diváci dočkali ve 25.min. Murarikův souboj ve vápně vyhodnotil sudí Vláčil jako penaltový a ukázal na bílý puntík. K míči se postavil Saitz a poslal domácí do vedení - 1:0. Po inkasované brance se naše hra zlepšila a odměnou nám byla vyrovnávající branka Ševčíka, kterému nachystal míč do gólové pozice Jiří Hes - 1:1. Tímto výsledkem tak skončil i první poločas.

Ve druhé půli měl ještě za vyrovnaného stavu největší příležitost Ševčík, ale mířil pouze do tyče. Vše si vynahradil v 70.min, kdy proměnil pokutový kop, nařízený za faul na J. Hese. Obě penalty v tomto utkání, se daly označit za vcelku přísné. Pojistku na naše vedení mohl přidat následně J.Hes, ale jeho pokus dokázal vyrazit domácí brankář Gruntorád na roh. Neproměněné šance nás pak v samém závěru utkání mrzely dvojnásob. V 90.min. propadl dlouhý pas až za naši obranu, kde musel zatáhnout za záchrannou brzdu Zaorálek a z následné precizně zahrané standartní situace vyrovnal Macenauer - 2:2.

O vítězi v našem utkání tak musely (již potřetí za sebou) rozhodnout penalty. Naši střelci (Hes M., Tihlář, Murarik, Zaorálek, Ševčík) své pokusy proměnili, na druhé straně selhal pouze Saitz a bonusový bod, tak zamířil do Blatce.

18.5. hostíme na svém hřišti aktuálně třetí celek tabulky FK Horku nad Moravou. Výkop je stanoven na 17:00.