DOMÁCÍ OBRAT

22.10.2023

Předpokládaná výhra nad aktuálně posledním celkem tabulky se nerodila vůbec lehce, zvlášť když v 68.min. viděl za stavu 1:2 červenou kartu M. Hes. Třemi brankami v rozmezí deseti minut jsme však nakonec skóre dokázali otočit a dovést utkání do vítězného konce. Svou první branku v blateckém dresu vstřelil při svém premiérovém startu Pavel Popelka.

Se třemi výhrami v řadě jsme nastupovali do zápasu ve Štěpánově. Do poločasového vedení jsme šli zásluhou přesné trefy M. Hese. Ve druhé půli domácí zaslouženě vyrovnali a díky několika výborným zákrokům brankáře Crhy skončilo utkání nerozhodně 1:1. V penaltovém rozstřelu jsme byli blízko dalšímu bodu, ale po našich několika neúspěšných pokusech se...

Třetí výhru v řadě jsme si připsali v duelu s Dlouhou Loučkou. Vedení v první půli nám zařídili J. Hes a M. Hes. Mírnou komplikací nám byla v samém závěru poločasu kontaktní branka Kuchty. Na tu však dokázal záhy odpovědět opět M. Hes. Hosté sice snížili zásluhou Smékala, ale na další branku M. Hese již zareagovat nedokázali utkání tak...