Totální demolice !

TJ BLATEC - SK ŠUMVALD 17:1 (10:1)

Branky: 9' 11' 18' 36' 44' 60' Hes J., 32' 80' 84' 89' Hes M., 42' 62' 66' Večeřa, 12' 49' Taichmann, 2' Baďura J., 40' Foprecht (p) - 26' Petřík

ŽK: 15' Kyselý J., 64' Kyselý P., 89' Brada (všichni Š)

Rozhodčí: Petr - Látal

Diváků: 50

Škoda nafty. Tak nějak by se dal charakterizovat výjezd šumvaldských fotbalistů na utkání do Blatce. Kdo neviděl, neuvěří. Z utkání neuběhlo ani 30s a měnilo se poprvé skóre. Taichman v samostatném úniku proti brankáři Vybíhalovi zvolil kličku a následně vybídnul ke skórování J. Bauďuru - 1:0. Při inkasované brance se však hostující gólman zranil a hned v první minutě tak musel z utkání odstoupit. Po 15 minutách hry bylo o osudu utkání rozhodnuto. Šumvald se sesypali jako domeček z karet a skóre v neprospěch hostů začalo hrůzostrašně narůstat. Poločas 10:1 hovořil za vše.

Po přestávce jsme pak některé naše největší opory šetřili, zejména pak Jiřího Hese, který za 60minut hry dokázal zatížit konto hostů šesti brankami. Jeho taktovku pak převzal jeho bratr Martin, který rozvlnil síť v tomto utkání celkem čtyřikrát. Suma sumárum po 90minutách hry se časomíra zastavila na skóre 17:1. Závěrečný hvizd sudího byl pro šumvaldské doslova vysvobozením. Jinak než ostudou však jejich výkon nelze nazvat.

V posledním podzimním kole přivítáme na svém hřišti TJ Sokol Babice - 3.11. ve 14:00. Výzva pro všechny věrné fanoušky: přijďte včas, ať vám něco neunikne. Po zápase proběhne "rozlučka" s podzimní částí sezóny za účasti všech hráčů, realizačního týmu a vedení klubu.

Program 3.11.

14.00 - 15:45 utkání TJ Blatec - TJ Sokol Babice

16:30 - posezení s přáteli, bilancování uplynulého podzimu - předseda oddílu ing. Skládal

16:45 - představení nových posil a plánů na jarní část sezóny

17:00 - dotazy fanoušků

17:15 - volná zábava, osobní volno