Branky: 2' Taichman, 21' Koláček vlastní, 47' Kadlec

ŽK: 43' Baďura - 63' Jarmar

Rozhodčí: Navrátil - Hubáček, Látal

Diváků: 250

Utkání s TJ Sokol Příkazy předcházelo ocenění bývalých hráčů a činovníků našeho klubu u příležitosti oslav 50 let kopané v Blatci. Po tomto slavnostním ceremoniálu zahájil sudí Navrátil samotný zápas.

Běžela 2.min., když Jiří Hes našel před prázdnou brankou osamoceného Taichmana a ten už neměl problém rozvlnit síť - 1:0. O chvíli později viděli diváci podobnou akci, tentokrát však bez gólového efektu. A to když na Baďurovu nahrávku nedosáhl Vlček. Druhou branku měl na noze Jiří Hes, ale brankáře Mourala nepropálil. Skóre se tak měnilo až ve 21.min., kdy si centr do vápna nešťastně srazil do vlastní sítě kapitán hostů Koláček - 2:0. Příkazští, až na malé výjimky působili po celý zápas hodně odevzdaným dojmem.

Stejně jako v prvním, tak i ve druhém poločase se skóre měnilo po dvou minutách hry. Na konci pohledné akce stál Kadlec a do prázdné branky zvýšil na 3:0. V závěru utkání pak ještě gólman Moural fauloval Tihláře a sudí nařídil pokutový kop. Exekuce se tentokrát chopil náš brankář Čechák, ale v souboji dvou golmanů byl úspěšnější hostující Moural a penaltovou střelu zlikvidoval.

Další utkání sehrajeme v neděli 9.6. v 17:00 na hřišti zachraňujícího se Šumvaldu. Odjezd autobusu 14:30 tradičně od stadiónu Camp Nou Blatec. Cena 50 Kč/dospělá osoba, děti zdarma.