Branky: 11' 50' Hes M., 21' Hes J., 81' Vlček

ŽK: 48' Drexler, 81' Kořínek (oba P)

Rozhodčí: Petr - Epstein

Diváků: 135

Po kanonádě s Dlouhou Loučkou jsme další utkání sehráli opět na domácím hřišti, tentokrát s celkem FK Přáslavice, který měl na jaře shodnou bilanci jako my - 2 výhry (V. Týnec, Dl. Loučka), 1 prohra (Příkazy).

Do utkání jsme vstoupili aktivně, tak jak je pro nás v posledních domácích zápasech zvykem a první šance tak na sebe nenechaly dlouho čekat. Tu největší měl Taichman, ale sám před brankářem hostí mířil nad. Hezkou střelou se prezentoval i Jiří Hes, ale jeho střela rozvlnila pouze boční síť. První branky se diváci dočkali v 11.min. Folprecht z rohovém kopu našel ve vápně volného Martina Hese a ten propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. O deset minut později vyslal Chromec po křídle Tihláře, který zakroutil míč do pokutového území a probudil na jaře nezvykle dlouho spící šípkovou růženku, Jiřího Hese - 2:0. Třetí branku měl na své kopačce opět Jiří Hes, ale Večeřovu přihrávku následně při zakončení nedokázal vměstnat mezi tři tyče. V dobré příležitosti se pak ještě objevil i Opletal, kterého našel centrem Folprecht. Opletalova rybička však mířila mimo. Poločasové resumé tedy 2:0 pro domácí.

Druhou půli gólově otevřel stejný hráč jako tu první. Martin Hes se v 50.min. vydal z hloubi pole na svůj oblíbený výlet a brankář Novotný se už jen marně zlobil na své spoluhráče - 3:0. Čtvrtou branku pak mohl přidat Večeřa, ale sám před gólmanem hostí nedokázal razantně zakončit. I tak se diváci ještě jedné branky dočkali. Vlček si v souboji ve vápně počínal důrazněji, než jeho protějšek a prostřelil Novotného počtvrté - 4:0.

Další duel sehrajeme v sobotu 27.4. v 16:00 na hřišti Sokola Náklo.