Branky: 40' 79' Folprecht, 27' Kadlec - 43' 61' 63' Havelka, 87' (p) Krejčí

ŽK: 88' Veselský (N)

Rozhodčí: Petr - Bažant, Přecechtěl

Diváků: 85

Po dvou venkovních utkáních jsme se opět představili blateckým příznivcům, a to když jsme na svém hřišti přivítali ambiciózní celek Sokol Náklo. Hosté jsou sice nováčkem, ale zmínit je potřeba fakt, že po obnovení nákelské kopané zaznamenali hned dva suverénní postupy za sebou, což jistě svědčí o jejich kvalitě.
Náš soupeř využíval ke svým útočným akcím hlavně duo Krejčí - Havelka, které naši obranu zaměstnávalo již od samého začátku utkání. Do vedení jsme mohli jít zásluhou Jiřího Kubíčka. Toho ve vápně našel centrem Martin Hes, ale Kubíčkova hlavička mířila vedle. Ve 27.min jsme se však po obdobné akci už radovali. Přesný centr Jiřího Hese zužitkovat Kadlec - 1:0. V dalším průběhu první půle měli sice hosté častěji míč na svých kopačkách, paradoxně ale udeřilo opět na druhé straně. Jiří Hes šikovně vyslal do pokutového území Folprechta, všemi očekávávaný centr včetně brankáře Sedláře ovšem nepřišel. Místo toho náš záložník napálil míč na bližší tyč přímo do šibenice - 2:0. Neradovali jsme se však dlouho. Naši chybnou rozehrávku ve středu pole využil Krejčí, který vyslal do sólového úniku Havelku. Aktuálně nejlepší střelec soutěže touho nabídkou nepohrdl a snížil na poločasových 2:1. Druhá půle hned začala náporem hostí. Tomu jsme statečně vzdorovali do 61. min., kdy po křídle unikl Veselský a následnou přihrávkou vybídl ke skórování opět Havelku - 2:2. Obrat se nákelským podařilo dokonat o dvě minuty později. Jako nůž máslem prošel naší obranou opět Havelka a dovršil svůj dnešní hattrick - 2:3. Vyrovnání měl pak na kopačce Jiří Hes, který se prodral do vápna, ale jeho střele nakonec chyběla razance i přesnost. Stejně tak se vedlo i Tihlářovi, který z hranice pokutového území mířil hodně nepřesně. Třetí branky v síti Nákla jsme se však nakonec dočkali. Nutno podotknout, že s pořádnou dávkou štěstí. Z dálky napřáhl Folprecht a jeho střela proklouzla Sedlářovi mezi prsty až do sítě - 3:3. Když už vše směřovalo k penaltovému rozstřelu, vnikl do našeho pokutového území Veselský, kterého pak skluzem zastavil Večeřa a sudí nekompromisně ukázal na bílý puntík. K penaltě se postavil Krejčí a s přehledem proměnil - 3:4. V poslední minutě, kdy jsme hráli vabank mohl našeho okénka v obraně využít soupeř k páté brance, Čechák ale několikrát skvěle zasáhl a skóre se již tak do konce zápasu nezměnilo. Závěrem: Škoda inkasované branky těsně před koncem prvního poločasu. Ve druhé půli nás pak soupeř přehrával a využil své šance. Po šťastném vyrovnání jsme už remízu mohli udržet. Vzhledem k průběhu utkání je pro nás tato prohra velmi trpká.