V 9. kole jsme na svém hřišti přivítali tabulkového souseda, tým SK Červenka. Po předešlých domácích ztrátách (s Újezdem i Náklem, které jsme dokázali vykompenzovat výhrami v Loučce, Přáslavicích a Lužicích) očekávali naši natěšení fanoušci kvalitní výkon a hlavně tři bod).

V první dobré příležitosti se zjevil Jiří Hes, ale místo razantního zakončení volil lob a přehodil nejen gólmana hostí ale i jeho branku. Přímo ze hry si v průběhu první půle další šance ani jeden z týmů nevypracoval a tak na řadu přišly standartní situace. Sérii čtyř po sobě jdoucích rohových kopů si vzal na starost Folprecht a dvakrát našel svým centrem hlavu Davida Chromce. Zejména jeho první hlavičkový pokus měl přívlastek gólový. Neproměnil a tak zůstal stav utkání po 45min 0:0.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, na pořádnou šanci se čekalo až do 58.min. Folprechtovu střelu brankář hostí ještě stihl zneškodnit, vyrazil ji však přímo na kopačky Krempla, který otevřel skóre tohoto utkání - 1:0. Vzhledem k průběhu utkání se zdálo, že by tato naše branka mohla být rozhodující. Dlouho to tak i vypadalo. Posledních šest minut utkání však nabídlo zajímavější podívanou, než předchozích 84min celé hry.

Nejprve si Saitzovu střelu z přímého kopu, která mířila vedle, srazil rukou do vlastní sítě Folprecht - 1:1. Aniž jsme se stačili vzpamatovat z tohoto šoku, inkasovali jsme o dvě minuty později druhou branku. Další standartní situaci zakončil hlavou Procházka - 1:2.

Závěrem: v posledních pěti utkáních jsme vždy vstřelili první branku (z toho dvakrát jsme dokonce vedli o dva góly), ale vytěžit z těchto zápasů jsme dokázali "pouze" 8 bodů. Dnešní prohra nás musí mrzet ze všech předešlých utkání snad nejvíce. Rozhodly prakticky dvě střely, z toho jedna, která šla mimo naší branku.