TJ SOKOL BABICE - TJ BLATEC 0:1 p.k.

ŽK: 85' Dokoupil (B)

Rozhodčí: Vaculík - Látal, Schneider

Diváků: 40

První srpnový víkend se naplno rozběhla soutěž II.třídy mužů a v tropickém počasí nás los vyslal k utkání do Babic. Vyprahlé hřiště znemožňovalo oběma týmům jakoukoli kombinační hru. I tak byla první půle v naší jasné režii a hrálo se výhradně na polovině domácích. Z našeho tlaku tak pramenily i gólové šance. Žádnou z nich jsme však využít nedokázali. A když už byl domácí brankář přece jen překonán, zachránila ho při dalekonosné ráně Martina Hese branková konstrukce. Do kabin se tak o poločase odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Po přestávce pak byli aktivnější domácí, ale nakonec ani druhý poločas žádnou branku nepřinesl a o vítězi tak musely rozhodnout střely ze značky pokutového kopu. V těch jsme byli úspěšnější my a díky tomu si tak z Babic odvážíme dva body. Své první čisté konto pak vychytal v blateckém dresu gólman Čechák.

I když jsme v Babicích naplno bodovat nedokázali, tak i dva body ze hřiště soupeře mají svou váhu a můžeme být spokojeni.

Další utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 11.8. v 17.00, kdy přivítáme ambiciózní celek Hodolan.