Vítězná domácí premiéra

TJ BLATEC - SOKOL ÚJEZD 4:1 (2:1)

Branky: 34' 60' Baďura O., 12' Hes J., 90' Baďura J. - 9' Obíral

ŽK: 55' Hes M. - 33' Fiala, 33' Piruch, 66' Všetula, 89' Štoppl

Rozhodčí: Brokeš - Látal, Vlček

Diváků: 130

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Taichman, Vlček - Vilímec, Baďura O., Tihlář, Strnad - Hes J., Baďura J.

střídající: Bareš, Kubíček

První srpnový víkend se opět roztočil kolotoč zápasů okresního přeboru. Stejně jako v loňské sezóně, tak i v té letošní nám los určil pro úvodní kolo soupeře z Újezdu.Skóre dnešního utkání jako první otevřeli hosté. V 9.min. se Obíral zmocnil míče za naší obranou a prostřelil Brzobohatého - 0:1.Na naši odpověď však domácí fanoušci nečekali dlouho. O tři minuty později vysunul Tihlář J. Hese a ten střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Chvíli nato orazítkoval z přímého kopu Strnad břevno hostující branky. Branku na své kopačce měl i Opletal, ale jeho střelu mířící do sítě nešťastně zblokoval uhýbající Vlček. Ve 34.min. zahrál jeden z hostujících hráčů riskantní malou domů a z následného závaru před brankou Újezdu vytěžil Baďura O. naši druhou branku - 2:1.

Tentýž hráč zaznamenal po pauze i třetí branku, když v pokutovém území dokázal propálit hostujícího Svobodu - 3:1. Ihned po rozehrání ze sám na Brzobohatého řítil osamocený Garstka, ale jeho pokus o lob se mezi tři tyče nevešel. Hosté ještě několikrát nebezpečně zahrozili, ale žádná další akce jim gólovou radost již nepřinesla.Definitivní pečeť na naše vítězství pak přidal v 90.min. Baďura J., který se prosadil střelou z volného přímého kopu- 4:1.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!