Body zůstaly doma

TJ BLATEC - FK PŘÁSLAVICE 4:1 (2:0)

Branky: 14' Hes J., 19' Tihlář, 71' Baďura J., 82' Vilímec - 70' Žižka

ŽK: 35' Opletal, 44' Zaorálek - 35' Vavrys

Rozhodčí: Petr - Dohnal, Petera

Diváků: 50

Sestava TJB: Čechák - Hes M., Opletal, Zaorálek, Winkler - Kypěna, Baďura O., Tihlář, Strnad - Hes J., Vilímec

střídající: Baďura J., Bareš, Kubíček, Taichman, Vlček

Poslední sobotu v měsíci září jsme na svém hřišti přivítali celek FK Přáslavice. Tým, který byl před tímto střetnutí jen o dva body za námi. Do sestavy se vrátil Opletal, na pozici levého obránce nastoupil Winkler, čímž se Strnad posunul na levého halva. V útoku se představilo duo Hes J. - Vilímec. A právě prvně jmenovaný využil ve 14.min. nedorozumění hostující obrany, když byl u míče dříve než brankář Novotný a pohodlně zamířil do opuštěné branky - 1:0. O pět minut později zahrával Strnad standartní situaci a jeho precizní centr zakončil hlavou Tihlář - 2:0. Záhy mohl snížit Kořínek, ale jeho pokus z bezprostřední blízkosti skončil na tyči Čechákovy branky. Na rozdíl tří branek pak mohl zvýšit J. Baďura, ale jeho střelu dokázala zblokovat obrana Přáslavic.

Po změně stran měl první gólovou příležitost Tihlář, ale jeho hlavička po rohu Strnada mířila mimo. Svou druhou branku v zápase mohl přidat Hes J., který nejprve mířil hlavou do tyče a hned v zápětí jeho pokus o kličku vystihl brankář Novotný. I v další šanci měl hostující brankář své tyče dobře postavené, když brankovou konstrukci orazítkoval Baďura J. Branky se tak diváci dočkali až v 70.min. K nevoli většiny přihlížejících však v blatecké brance. Žižkův trestňák zapadl přímo pod břevno Čechákovy klece - 2:1. Plánované drama z pohledu Přáslavic však mělo doslova jepičí život. Blatečtí ukázali přechod do útoku, za který by jim vysekl poklonu i věhlasný J. Klopp. Ihned po rozehrání putoval míč takřka na jeden dotek po ose Opletal - Tihlář - Strnad - Hes J. Na konci této akce byl nabíhající Baďura J. a uklidil míč do sítě - 3:1. Jestli tato souhra trvala více než 15s, tak ať se propadnu společně s R. Berbrem do fotbalového pekla. Náš úspěšný střelec byl i potom při chuti. Jeho krásná střela z 25m zatřásla břevnem hostující branky. Bez vstřelené branky v tomto utkání nechtěl zůstat ani náš další útočník Michal Vilímec, který si v 81.min. zpracoval míč před vápnem a brankář Novotný pak už jen smutně sledoval, jak jeho pokus zaplul přesně k tyči - 4:1.

Další utkání nás (snad) čeká v sobotu 3.10., kdy budeme bojovat o body na hřišti TJ Sokol Příkazy. Zápas začíná v 15:00.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!