Blatec zdolal Horku

TJ BLATEC - FK HORKA NAD MORAVOU 2:1 p.k. (0:0)

Branky: 53' Hes J. - 85' Tomšíček

ŽK: bez karet

Rozhodčí: Šafařík - Dosoudil, Hoffman

Diváků: 120

Sestava TJB: Čechák - Hes M., Winkler, Zaorálek, Strnad - Vlček, Vilímec, Tihlář, Kypěna - Hes J., Baďura J.

střídající: Bareš, Kubíček, Taichman, Večeřa

Po prohře ve Střelicích jsme se v dalším utkání chtěli opět dostat na vítěznou vlnu. Nečekal nás však nikterak lehký úkol, naším soupeřem byl celek FK Horka nad Moravou. Do zápasu navíc nenastoupilo trio stabilních hráčů základní jedenáctky a to Brzobohatý, Opletal a Baďura O.

První půle nabídla opatrnou hru z obou stran. K vidění tak byly většinou střelecké pokusy z poza hranice pokutového území. Pěknou střelu vyslal Strnad, jeho však Čanecký vyrazil. Vilímcův pokus pak mířil těsně vedle.

Druhý poločas byl o poznání zajímavější. Krátce po pauze zachránilo Čecháka po střele Sedláře břevno. S přibývajícím časem se zdálo, že o osudu utkání může rozhodnout jediná branka. Z té jsme se záhy radovali my, když J. Hes z úhlu prostřelil hostujícího brankáře - 1:0. Stejný hráč pak měl na své kopačce i pojistku na naše vedení, ale bohužel mířil mimo. Další dobrou příležitost měl i Večeřa, ale i jeho pokus mezi třemi tyčemi neskončil. Když už se zdálo, že diváci uvidí v tomto utkání pouze jednu branku, dokázal v 85.min. z křídla odcentrovat Fiala a jeho centr usměrnil do sítě Tomšíček - 1:1. V samém závěru pak mohl z obdobné akce rozhodnout hostující Jahn, ale jeho hlavička mířila nad. Utkání tak dospělo do penaltového rozstřelu. V něm se představil v naší brance M. Hes, který krátce před koncem střetnutí nahradil zraněného Čecháka.

Z deseti exekutorů bylo hned devět úspěšných. Jediným, kdo se nakonec ze značky pokutového kopu neprosadil, byl střelec vyrovnávající branky Tomšíček.

Penaltový rozstřel: Baďura J. (+), Tihlář (+), Strnad (+), Zaorálek (+), Hes M. (+)

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!