TJ BLATEC - TJ SOKOL DLOUHÁ LOUČKA 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Čásek - Grantner, Salva

Diváků: 98

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Zaorálek, Winkler - Vlček, Baďura O., Tihlář, Strnad - Hes J., Taichman

střídající: Baďura J., Bareš, Kubíček, Vilímec

Ve 3. kole jsme hostili tým TJ Sokol Dlouhá Loučka, který v obou předchozích duelech vyšel bodově naprázdno. Na hřišti to však dlouho vypadalo na vyrovnanou partii. Již ve 4.min. musel Brzobohatý hasit tutovku hostujícího hráče. První poločas nebyl z naší strany to pravé ořechové, nutno však podotknout, že hostující celek se prezentoval velice sympatickým výkonem.

Druhá půle již byla co se týče našeho výkonu o poznání lepší. Uklidnil nás gól Vilímce ze 47.min. Druhou branku mohl docílit posléze i Baďura J., ale ve vyložené šanci pálil pouze do tyče. Důležitá branka znamenající vedení 2-0 měla stejný rukopis od střelce jako ta první. V 77.min. se opět prosadil Vilímec. Skóre utkání pak uzavřel z dorážky Baďura J. - 3:0. V samém závěru pak Brzobohatý fantasticky zneškodil 1000% šancí hostů a připsal si první vychytané čisté konto v sezóně.