Blatec splnil úlohu favorita

SK ŠUMVALD - TJ BLATEC 0:4 (0:2)

Branky: 22' 44' Tihlář, 62' 83' Hes J.

ŽK: 38' Klein, 41' Kratochvíl, 78' Ryšavý, 87' Vybíhal - 53' Tihlář, 59' Hes M., 75' Vilímec, 87' Baďura J.

Rozhodčí: Dokoupil - Břečka, Grantner

Diváků: 80

Sestava TJB: Čechák - Hes M., Bareš, Zaorálek, Strnad - Baďura J., Baďura O., Tihlář, Kypěna - Hes J., Vilímec

střídající: Kubíček, Taichman, Vlček

V neděli odpoledne jsme se představili na hřišti v Šumvaldu. Do utkání nezasáhli zranění Brzobohatý s Opletalem, dále chyběl také Winkler. Na hřiště tak vyběhlo stoperské duo složené z trenérů Zaorálek a Bareš.

Zajímavé okamžiky po dobu celého utkání byly k vidění výhradně před brankou domácích. V té první se zjevil O. Baďura, ale Strnadův centr nedokázal usměrnit mezi tři tyče. Stejný hráč měl na kopačce i druhou příležitost ke vstřelení branky, ale jeho pokus vykopl na brankové čáře domácí Kratochvíl. Ve 22.min. si na Strnadův rohový kop vyskočil Tihlář a otevřel skóre utkání - 0:1. Od další branky pak domácího brankáře Vybíhala zachránilo břevno, které orazítkoval O. Baďura. Ve 44.min. vyslal O. Baďura do křídla J. Hese, který si z několika nabíhajících hráčů vybral Tihláře a ten zakončil do odkryté branky - 0:2.

Odpor domácích definitivně zlomil v 62.min. J. Hes, který po přihrávce Strnada zakončil podél vybíhajícího brankáře - 0:3. Další branku sudí Dokoupil neuznal Vlčkovi, který si dle něj počínal nedovoleně v hlavičkovém souboji po rohovém kopu Strnada. I tak jsme se čtvrté branky v síti Šumvaldu nakonec dočkali. Zaorálek vyslal do sóla J. Hese a ten nezaváhal - 0:4. V samém závěru se ještě vydal na steč domácí svatyně stoper Zaorálek. Jeho střelu nejprve dokázal brankář vyrazit. V následné akci pak byl v pokutovém územím sražen jedním z domácích hráčů, píšťalka sudího však zůstala němá. To nás však vzhledem k vývoji utkání mrzet nemuselo.

V sobotu 26.9. se v 15:30 střetneme s týmem FK Přáslavice.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!