Prohra ve Střelicích

TJ SOKOL STŘELICE - TJ BLATEC 2:1 (1:1)

Branky: 23' Vaněk, 60' Málek - 28' Vilímec

ŽK: 17' Vaněk, 35' Málek, 70' Slavíček, 90' Walter - 61' Baďura O., 86' Vilímec

Rozhodčí: Vojtek - Brázda, Kašík

Diváků: 269

Sestava TJB: Čechák -  Hes M., Opletal, Zaorálek, Strnad - Vlček, Baďura O., Tihlář, Baďura J. - Hes J., Vilímec

střídající: Bareš, Kubíček, Taichman

Na utkání ve Střelicích vypadl ze sestavy zraněný brankář Brzobohatý, kterého zastoupil Čechák. Do zápasu pak nenastoupil Winkler. Jeho místo na kraji obrany pak zaujal Strnad.

Hned v 1.min. se ocitnul v šanci M. Hes, ale skóre se neměnilo. Následně O. Baďura hezky vysunul svého jmenovce J. Baďuru, ale jeho střela mířila mimo. Úvodní dvacetiminutovka byla v naší režii. Do vedení nás mohl poslat J. Hes, ale po zaváhání domácího brankáře netrefil odkrytou branku. Z první branky se tak radovali domácí. Vlček v osobním souboji přihrál špičkou kopačky Čechákovi, což sudí Vojtek posoudil jako malou domů. Z následného nepřímého kopu našel Vaněk skulinku u tyče Čechákovy branky a poslal domácí do vedení - 1:0. Za pět minut však bylo srovnáno. Útočné duo J. Hes Vilímec obralo před pokutovým územím s rozehrávkou váhajícího stopera domácích a po následné kombinaci druhý jmenovaný přesně zakončil - 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně. Ani další šance J. Hese však brankou neskončila. Pak se do míče parádně opřel Vilímec, ale jeho pokus brankář Masařík dokázal zlikvidovat. Převážit skóre na svou stranu mohli i Střelice, ale domácí útočník v samostatném úniku mířil nad. V 60.min se však domácí již dočkali. Po sérii chyb v naší obraně stál na konci gólové akce Málek - 2:1. Vyrovnat mohl záhy J. Baďura, ale jeho střela orazítkovala tyč.

Závěrečná část utkání se nesla ve znamení našeho marného dobývání domácí svatyně. Žádnou vyloženou příležitost jsme si však již nevypracovali a všechny body tak zůstaly ve Střelicích. 

Další utkání nás čeká v sobotu 12.9., kdy v 16:00 přivítáme na vlastním hřišti celek FK Horka nad Moravou.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!