Z Hodolan pouze s jedním bodem

FC SIGMA HODOLANY - TJ BLATEC 2:1 p.k. (1:0)

Branky: 33' Mráček - 70' Hes J.

ŽK: 45' Baďura O., 86' Hes M.

Rozhodčí: Vojtek - Přecechtěl, Vojáček

Diváků: 485

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Winkler, Vlček - Vilímec, Baďura O., Tihlář, Strnad - Hes J., Baďura J.

střídající: Bareš, Kubíček, Taichman, Večeřa

Po úvodním duelu sezóny, kdy jsme na vlastním hřišti zdolali Sokol Újezd, nás čekal další těžký protivník - FC SIGMA HODOLANY. Soupeř, kterému v loňské sezóně do jejího přerušení a následného ukončení patřilo první místo v tabulce.Poslední utkání se nám na hřišti v Hodolanech herně ani výsledkově příliš nevydařilo (1:4).Již samotný úvod zápasu však naznačil, že dnes se bude jednat o daleko vyrovnanější souboj. Nejen samotný začátek, ale vlastně i celé utkání bylo ve znamení našeho neproměňování gólových šancí. Dvě tutovky měl na svých kopačkách v první půli Strnad (jednou mířil nad a podruhé jej vychytal domácí brankář Lukáš). Brankou pak mohla skončit i dorážka J. Hese. Nebezpečnou střelou se prezentoval i J. Baďura, ale jeho pokus mířil těsně vedle. A tak se potvrdilo staré známe pravidlo: nedáš dostaneš. Domácí se prosadili prakticky z první vážnější situace. Po standartní situaci prodloužil M. Hes hlavičku domácího Mráčka až za záda brankáře Brzobohatého - 1:0. Vlastní branka mohla v zápětí padnout i na druhé straně, když jeden z domácích "záhadnou" střelou na vlastního brankáře orazítkoval břevno.Ve druhé půli jsme měli míč na svých kopačkách ještě častěji než v první, ale i přesto se nám dlouho nedařilo vsítit vyrovnávající branku. Když už byl domácí brankář překonán, tak jej zastoupil při hlavičce J. Baďury na brankové čáře stojící Švancara. Dočkali jsme se až v 70.min., kdy Vilímec našel milimetrových centrem J. Hese a ten hlavou rozvlnil síť za Lukášem - 1:1. V 87.min. nám však pořádně zatrnulo, a to když domácí Štěpánek z volného přímého kopu nastřelil tyč Brzobohatého branky. V samém závěru pak sudí Vojtek trochu necitlivě přerušil těsně před pokutovým územím naši útočnou akci. Poslední rohový kop tohoto utkání nám nedopřál ani zahrát a ukončil utkání za stavu 1:1. O vítězi tak rozhodly pokutové kopy. Ze všech deseti exekutorů neproměnil pouze blatecký Vilímec a bonusový bod tak zůstal v Hodolanech.

Penaltový rozstřel: Opletal (+), Vilímec (-), Hes M. (+), Tihlář (+), Baďura J. (+)

Skóre dnešního utkání je pro nás jednoznačně zklamáním, nikterak však herním, ale výsledkovým. V dalším utkání se představíme na vlastním hřišti, kdy přivítáme v sobotu 15.8. TJ Sokol Dlouhou Loučku. Zápas začíná v 16.30.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!