V Bohuňovicích za 3 body

TJ SOKOL BOHUŇOVICE "B" - TJ BLATEC 1:3 (0:2)

Branky: 61' Krejčí - 4' Baďura J., 11' Winkler, 88' Hes J.

ŽK: 49' Gold, 81' Horák - 79' Baďura J., 87' Vilímec

Rozhodčí: Vláčil - Kenša, Zdražil

Diváků: 140

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Zaorálek, Winkler - Baďura J., Baďura O., Tihlář, Strnad - Hes J., Vilímec

střídající: Bareš, Kubíček, Vlček, Taichman

Papírové předpoklady favorita jsme začali naplňovat již v samém úvodu utkání. Již ve 4.min. vysunul Vilímec do křídla J. Baďuru a ten prostřelil domácího Adámka - 0:1. Po jedenácti minutách hry se skóre měnilo znovu. Za vápnem napřáhl Winkler a překvapil domácího strážce svatyně podruhé - 0:2. O osudu tohoto střetnutí mohlo být rozhodnuto již do poločasu. Třetí branku měl na své kopačce Strnad, ale svou gólovou příležitost neproměnil. V zápětí mířil z dobré pozice Vilímec jen doprostřed branky a jeho pokus tak Adámek bez problému kryl. Domácího brankáře pak dvakrát zachránila branková konstrukce. Nejprve Strnad orazítkoval hlavou břevno a chvíli po něm mířil do tyče Winkler.

Začátek druhé půle přinesl další naše šance, žádná však brankou neskončila. Tu největší pak měl Taichman, který šel sám na domácího brankáře. Jeho střela se však mezi tři tyče nevešla. Po hodině hry se začali osmělovat i domácí a po hezké akci snížil v 61.min. Krejčí - 1:2. Po rohovém kopu M. Hese dopravil potřetí míč do sítě Winkler, sudí však po konzultaci se svým asistentem jeho branku neuznal. Údajně z důvodu, že míč při zahrání rohové kopu již přešel brankovou čáru. Definitivní pojistku na naši výhru tak dal v 88.min. po samostatném úniku J. Hes - 1:3.

Další utkání sehrajeme v sobotu 29.8. v 16:30, kdy na vlastním hřišti hostíme celek SK Grygov.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!