Blatec smetl Újezd

TJ BLATEC - SOKOL ÚJEZD 7:0 (5:0)

Branky: 5' 28' Večeřa, 18' 59' Taichman, 40' 74' Vlček, 36' Kadlec

ŽK: 75' Murarik - 42' Zámečník

Rozhodčí: Slota - Rosskohl, Štěpán

Diváků: 60

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Murarik, Zaorálek, Špička - Ďurina L., Kadlec, Tihlář, Vlček - Večeřa, Taichman

střídající: Bareš, Čechák, Chromec

Podzimní část se pomalu chýlí ke konci a nás tak čekalo poslední domácí utkání v tomto kalendářním roce. Soupeřem nám byl náš tabulkový soused Sokol Újezd, který nám dýchal na záda s aktuálně dvoubodovým mankem. Do utkání nezasáhli zranění Baďura J. s Opletalem, dále pak Winkler, Krbeček, Krempl a Kubíček.

Kdo však čekal vyrovnaný duel, tak již v průběhu první půle nemohl uvěřit vlastním očím. Již v 5.min. doputoval Špičkův centr až k Večeřovi, který otevřel skóre utkání 1:0. V 17.min. vyrazil Tihlářovu střelu brankář Piruch na roh. Ten pak rozehrál Kadlec, který přesným centrem našel hlavičkujícího Taichmana - 2:0. Skvostnou půlhodinu následně dovršil Večeřa, jenž využil nedorozumění hostujících obránců a krásnou střelou zvýšil - 3:0. Hosté mohli zkorigovat stav po střele Garstky, ale toho dokázal vychytat Brzobohatý. Další branku v hostující síti měl na svědomí Kadlec, ke kterému se v pokutovém území šťastně odrazil míč a překonal bezmocného Pirucha. Když ještě před pauzou zvýšil na 5:0 hlavou Vlček, začalo se pro hosty měnit utkání v debakl.

Úvod druhé půle však patřil hostům. Ti jako by chtěli odčinit hororovou první část utkání. Své šance však proměnit nedokázali. Tu největší pak spálil Kučera, který netrefil míč na malém vápně. V 59.min vsítil svou druhou branku v utkání Taichman, když přehodil vybíhajícího gólmana - 6:0. Po Večeřovi a Taichmanovi byl dalším dvougólovým střelcem v tomto zápase Vlček, který na zadní tyči zužitkovat Kadlecův roh - 7:0. Branku pak mohl zaznamenat i střídající Čechák, ale souhru s Kadlecem nedokázal přesně zakončit.

V sobotu 16.11. nás čeká poslední utkání v roce 2019. Na 13.30 je naplánován výkop v Horce nad Moravou.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!