Výhra za dva body

TJ BLATEC - FK PŘÁSLAVICE 1:0 p.k. (0:0)

ŽK: 52' Tihlář - 48' Šertler, 57' Husek, 80' Drlík

Rozhodčí: Ženožička - Čapka, Varga

Diváků: 65

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Winkler, Zaorálek - Ďurina L., Kadlec, Tihlář, Vlček - Krbeček, Taichman

střídající: Večeřa

Ve 14. kole jsme na vlastním hřišti přivítali FK Přáslavice. Celek, který z posledních šesti utkání dokázal vydolovat šestnáct bodů a v aktuální tabulce se nacházel jen o tři body za naším týmem.

Do utkání nezasáhli Krempl s Murarikem. Na pátečním tréninku se opětovně zranil Baďura. K tomu všemu již v průběhu prvního poločasu odstoupil pro svalové zranění ze zápasu i Opletal. V chladném a místy deštivém odpoledni se gólových příležitostí rodilo jako šafránu. Většina střeleckých pokusů tak vůbec (až na malé výjimky) nemířila mezi tři tyče jak domácího, tak i hostujícího brankáře. Ani druhý poločas tuto statistiku příliš nezlepšil a tak nejzajímavější momenty byly k vidění až závěru samotného střetnutí. Nejprve s pomocí teče orazítkoval Kadlec tyč hostující branky, na druhé straně pak Novotného pokus vyškrábl Brzobohatý na roh.

O vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých jsme nakonec byli úspěšnější a připsali si tak do tabulky další dva body:

Penaltový rozstřel: Krbeček (+), Vlček (-), Kadlec (+), Zaorálek (+), Tihlář (+)

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!