Nováček dostal za vyučenou

TJ BLATEC - TJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁ 9:1 (3:1)

Branky: 17' 69’ Taichman, 73' 80' Večeřa, 6' Murarik, 37' Lolek vlastní, 53' Kadlec, 85' Hes M., 89' Ďurina L. - 24' Mišák (p)

ŽK: 32' Opletal, 76' Hes M. - 10' Havlíček

Rozhodčí: Vyroubal - Epstein, Kipritidis

Diváků: 80

Sestava TJB: Brzobohatý - Ďurina M., Opletal, Murarik, Zaorálek - Hes M., Ďurina L., Kadlec, Krbeček - Baďura J., Taichman. 

střídající: Krempl, Kubíček, Večeřa, Vlček

V 6. kole jsme v deštivém odpoledni přivítali na vlastním hřišti nováčka, celek TJ Sokol Nová Hradečná.

Pod vedením nového trenérského dua Zaorálek - Smyčka jsme skóre utkání otevřeli již v 6.min, kdy se hlavičkou prosadil Murarik - 1:0. Hned v zápětí se ocitl v šanci M. Hes, ale brankáře Kaluse nepřekonal. Druhou branku mohl přidat Kadlec, ale jeho střela z hranice vápna mířila těsně mimo. Úspěšný tak byl až Taichman, kterého ke skórování vybídnul L. Ďurina - 2:0. Hosté snížili hned z první vážnější akce, při které zahrál v našem pokutovém území rukou M. Ďurina. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Mišák - 2:1. Ve 32.min. se ocitl mimo svou branku brankář Brzobohatý, ale Sojkova střela neměla potřebnou razanci a náš gólman se tak stihnul vrátit a míč lapit. Skóre se tak měnilo až ve 37.min., kdy si Zaorálkův centr srazil do vlastní branky hostující Lolek - 3:1. O minutu později našel L. Ďurina v pokutovém území M. Hese, ale ten pálil nad. Ve 42.min. Kalus zlikvidoval střelecký pokus J. Baďury, v téže minutě pak L. Ďurina mířil v dobré pozici pouze do boční sítě. Poločas tak skončil našim vedením 3:1.

Krátce po pauze vyslal do šance L. Ďurina Baďuru, který ještě míč nachystal Kadlecovi a ten mířil přesně - 4:1. Další branku nachystal L. Ďurina Taichmanovi, který tváří v tvář Kalusovi nezaváhal - 5:1. Po této brance se obrana hostí sesypala jako domeček z karet a brankové skóre začalo rychle narůstat. 73.min. přinesla šestou branku v síti Hradečné, když míč putoval po ose Krempl - Zaorálek a zakončující Večeřa - 6:1. Stejný hráč byl pak v 80.min. autorem i sedmé branky. V 85.min. našel z hloubi pole Opletal nabíhajícího M. Hese a Kalus byl opět bezmocný - 8:1. Poslední branku utkání pak vsítil L. Ďurina, jehož centr, který nikdo nakonec netečoval, zapadl až za záda nešťastného brankáře Kaluse - 9:1.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!