Domácí výhra s Náklem

TJ BLATEC - TJ SOKOL NÁKLO 5:1 (2:1)

Branky: 66' 69' Baďura J., 2' Krbeček, 12' Tihlář, 56' Ďurina - 30' Vyroubal

ŽK: 25' Winkler, 60' Opletal (oba Blatec)

Rozhodčí: Janáček - Látal, Petera

Diváků: 85

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Murarik, Winkler - Ďurina L, Kadlec, Tihlář, Špička - Krbeček, Taichman

střídající: Baďura J.,Krempl, Kubíček, Večeřa, Vlček

Ve 12. kole jsme na vlastním hřišti přivítali ještě do nedávna velice ambiciózní celek TJ Sokol Náklo. V loňské sezóně atakoval náš dnešní soupeř nejvyšší příčky a nakonec obsadil konečné třetí místo, což byl na nováčka skvělý počin.

Po úspěšné sezóně však následoval odchod několika hráčů, což se nyní projevuje na postavení v tabulce, kdy Náklu patří až 11. příčka.

Již ve 2.min. si na Kadlecův centr naběhl Krbeček a otevřel skóre utkání - 1:0. O deset minut později putoval míč po ose L. Ďurina - Taichman - Tihlář. Posledně jmenovaný pak už neměl problém zakončit - 2:0. Zhruba od dvacáté minuty se začali osmělovat i hosté a odměnou jim za jejich snahu bylo snížení ve 30.min. zásluhou Vyroubala - 2:1.

Do druhé půle hosté vstupovali se snahou o vyrovnání. Zřejmě klíčový okamžik celého zápasu pak přišel v 56.min., kdy si Ďurinův centr srazil do vlastní sítě brankář Sedlář - 3:1. Tato šťastná branka nás dostatečně uklidnila a do konce utkání jsme stihli ještě přidat další dva přesné zásahy. Úspěšným střelcem byl v obou případech J. Baďura.

Další utkání je na programu v sobotu 26.10. ve 14.30, kdy zajíždíme na hřiště FC Lužice.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!