Jedeme na vítězné vlně

TJ BLATEC - SK GRYGOV 6:1 (4:0)

Branky: 45' 49' Krempl, 11' Winkler, 17' Špička, 34' Hes M., 48' Murarik -  62' Murarik vlastní

ŽK: 69' Hes M. (Blatec)

Rozhodčí: Vláčil - Brokeš, Petera

Diváků: 160

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Murarik, Špička - Winkler, Ďurina L., Kadlec, Zaorálek - Taichman, Večeřa

střídající: Bareš, Krempl, Kubíček, Vlček

V minulých dvou kolech jsme narazili na nováčky naší soutěže, ne jinak tomu bylo i v tomto střetnutí. Na naše hřiště tentokrát zavítal SK Grygov.

Naši borci v předešlém kole vybojovali tři body na hřišti Bohuňovic. Nutno podotknout, že i s přispěním fotbalového štěstíčka. Náš soupeř si pak zastřílel v Nové Hradečné, kde zvítězil 5:1. Oba celky dělil v průběžné tabulce pouze bod, jednoznačný průběh utkání tedy čekal asi málokdo. Opak byl však nakonec pravdou.

Začátek utkání se nesl v poklidném duchu s dobrou obrannou hrou na obou stranách. Šanci jak ohrozit branku soupeře tak nabízely hlavně standartní situace. A po jedné z nich jsme šli také do vedení. Špičkův rohový kop zužitkoval svou vůbec první brankou v blateckém dresu Winkler - 1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a trefil se další letošní novic našeho týmu Špička - 2:0. Další gólová akce pak vzešla z dílny blatecké obrany a nesla označení "MADE BY" Opletal - Hes M. Prvně jmenovaný našel přesným pasem za obranu hostí nabíhajícího Hese, který si perfektně zpracoval míč a pak jej nekompromisně poslal za záda bezmocného Ryšánka - 3:0. Těsně před odchodem do šaten se trefil ještě i Krempl a zvýšil na hrozivých 4:0.

Hned v úvodní pětiminutovce druhé půle jsme soupeři uštědřili další dva zásahy. Nejprve se prosadil po rohovém kopu Murarik (5:0) a o minutu později přidal svou druhou branku v utkání Krempl - 6:0.

I přes další slibné šance se nám skóre již navýšit nepodařilo. Naopak alespoň z čestného úspěchu se mohl radovat i Grygov, když si v 62.min. nešťastně srazil míč do vlastní sítě Murarik - 6:1.

Derby se tak nakonec stalo naší jednoznačnou záležitostí. Grygovu jsme nastříleli šest branek a zároveň naše defenziva po celé utkání soupeře prakticky k ničemu nepustila.

V neděli 29.9. zajíždíme do Šumvaldu. Odjezd autobusu je 13:30 z areálu TJB. Utkání začína 15:30.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!