Blatec přehrál Loučku, L. Ďurina zaznamenal hattrick

TJ BLATEC - TJ SOKOL DLOUHÁ LOUČKA 8:2 (4:2)

Branky: 31’ 59’ 62’ L. Ďurina, 4’ Kadlec, 13’ Hes M. (p), 43’ Baďura J., 47’ Večeřa, 77’ Vlček - 18’ Vojtek (p), 37’ Fidler

ŽK: 83' Murarik - 75' Vaňák

Rozhodčí: Ženožička - Hubáček, Látal

Diváků: 110

Sestava TJB: Pohlídal - Hes M., Opletal, Murarik, Špička - Ďurina M., Ďurina L., Kadlec, Zaorálek - Baďura J., Taichman. 

střídající: Krbeček, Kubíček, Večeřa, Vlček

První branka na sebe nenechala dlouhou čekat. Již ve 4.min. rozvlnil síť na Zorkem Kadlec - 1:0. Ve 13.min. byl v pokutovém území faulován Baďura a následnou penaltu proměnil M. Hes - 2:0. Penaltová situace byla o chvíli později k vidění i na opačné straně. Vojtkův pokus dokázal Pohlídal bravůrně lapit. Naše radost však byla předčasná, jelikož sudí Ženožička nechal pokus opakovat. I na druhou Vojtkovu střelu si Pohlídal dokázal sáhnout, míči však do sítě zabránit nedokázal - 2:1. Ve 31.min. našel M. Hes ve vápně Zaorálka, kterého ještě dokázal Zorek vychytat. Na dorážku L. Ďuriny byl však již krátky - 3:1. Brankové hody v prvním poločase ale pokračovaly dál. Pohlednou akci dokázali hosté přetavit ve svou druhou branku ve 37.min. zásluhou Fidlera - 3:2. Gólový účet první půle pak ve 43.min. uzavřel J. Baďura - 4:2.

Ve druhém poločase padaly branky již pouze do sítě hostů. 47.min. Lukáš Večeřa - 5:2. V rozmezí 59.-62.min. přidal další dvě branky L. Ďurina a zkompletoval tak svůj hattrick. Účet utkání bohatého na branky pak uzavřel v 77.min. střídající Vlček - 8:2.

V dalším utkání se představíme v sobotu 31.8. na hřišti TJ Sokol Příkazy. Výkop je stanoven na 16:00.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!