Červenka si odvezla všechny body

TJ BLATEC - SK ČERVENKA 1:3 (1:1)

Branky: 19' Ďurina L. - 34' 49' Benýšek, 82' Jurásek

ŽK: 60' Krempl, 81' Murarik - 69' Košák

Rozhodčí: Vojtek - Dosoudil

Diváků: 111

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Murarik, Zaorálek - Krbeček, Ďurina L., Kadlec, Špička - Taichman, Krempl

střídající: Večeřa, Vlček, Čechák

Po sérii čtyř vítězství jsme přivítali aktuálně vedoucí celek tabulky, SK Červenku, která trochu překvapivě zaváhala v předešlém kole na hřišti Grygova, kde prohrála 3:2p.

Hned první minuta nabídla obrovskou šanci, ve které se ocitnul Krempl, jenž šel sám na brankáře Baču. Hned po něm ještě pálil Opletal nad. V úvodu střetnutí se zrodila i šance na druhé straně. M. Hes zahrál nepřesnou malou domů, tu však hostující útočník nezužitkoval a mířil vedle. V dalších minutách se musel činit brankář Brzobohatý, kdy vytlačil na rohový kop dva nebezpečné střelecké pokusy hostí. První branka zápasu padla v 19.min. Kadlec našel na křídle volného L. Ďurinu, který krásnou střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání - 1:0. Ve 24.min. si na Kadlecům roh vyskočil nejvýše Opletal a jeho hlavička skončila na břevně hostující branky. O dvě minuty později kroutil do branky svůj centr z pravé strany Špička, gólman Bača však jeho pokus vytlačil s námahou na roh. Ve 34.min. se měnilo skóŕe podruhé. A byla to bohužel branka vyrovnávající a zároveň pro nás hodně smolná. M. Hes nešťastně nastřelil při odkopu ve velkém vápně před ním stojícího Špičku, od kterého se míč odrazil k hostujícímu Benýškovi a ten překonal bezmocného Brzobohatého - 1:1. Do vedení jsme mohli jít opět ve 39.min.,kdy Špička našel na hranici malého vápna Taichmana, ale ten v obrovské šanci nastřelil pouze nohy padajícího brankáře.

Hosté překlopili skóre na svou stranu ve 49.min, kdy Benýškova střela byla tečována do protipohybu brankáře Brzobohatého - 1:2. Ve druhé půli naše ofenziva značně ochabla a k žádné vyložené šanci nás obrana Červenky již nepustila. V 73.min. se vyznamenal Brzobohatý, který zlikvidoval únik hostů. Z následné dorážky nás od třetí inkasované branky zachránila tyč. O tom, že z dnešního zápasu vyjdeme bodově naprázdno, definitivně rozhodla standartní situace v 82.min. Juráskův pokus přizvedl domácí Kadlec tak nešťastně, že skončil až za zády brankáře Brzobohatého - 1:3.

V neděli 13.10. zajíždíme na hřiště TJ Sokol Střelice. Utkání má výkop v 15:00.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!