Blatec opanoval druhý poločas a zaslouženě zvítězil

SK ŠUMVALD - TJ BLATEC 1:5 (1:1)

Branky: 32' Klein - 45' Vlček, 60' Zaorálek, 65' Krempl, 80' Kadlec, 88' Hes M. (p.k.)

ŽK: bez karet

Rozhodčí: Ženožička - Čásek, Dosoudil

Diváků: 101

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Winkler, Zaorálek - Krempl, Ďurina L., Kadlec, Vlček - Taichman, Večeřa

střídající: Kubíček

Poslední zářijovou neděli jsme se vydali k utkání do Šumvaldu, kde se nám dlouhodobě jak herně, tak i výsledkově příliš nedaří.

V 7.min. se zrodila naše první šance. L. Ďurina našel v pokutovém území Taichmana, který míč ještě předložil Večeřovi. Jeho střelecký pokus však domácí obrana dokázala zblokovat. V 11.min. zahrozil z křídelního prostoru M. Hes, brankáře Vybíhala však nepřekonal. Vyražený míč pak mohl do sítě nasměrovat Krempl, ale domácí obrana stačila opět střelu mířící mezi tři tyče zblokovat.

První vážnější šance domácích mohla hned skončit brankou v naší síti. Ve 27.min. orazítkoval jeden z domácích hráčů břevno Brzobohatého branky. O pět minut později se však domácí SK Šumvald už mohl radovat. Střelou z hranice velkého vápna se prosadil Klein - 1:0. Ve 38.min. předvedl důležitý zákrok Brzobohatý a zachránil nás tak od druhé inkasované branky. Chvíli nato mohl vyrovnat Krempl, ale jeho střelu Vybíhal efektně vyrazil na roh. Kýženého vyrovnání jsme se dočkali v samém závěru první půle. M. Hes prodloužil pas na Krempla, který stříleným centrem našel na malém vápně dobíhajícího Vlčka - 1:1.

Druhá půle byla podobná té první, jen s tím rozdílem, že herní převahu jsme dokázali vyjádřit i vstřelenými brankami. V 60.min. si do vápna naběhl Zaorálek a brankář Vybíhal byl na jeho projektil krátký - 1:2. V 65.min. překvapil domácího gólmana Krempl a zvýšil na 1:3. O osudu utkání definitivně rozhodl Kadlec, který byl autorem naší čtvrté branky. V 85.min. nechal Kubíček vyniknout brankáře Vybíhala. Definitvní podobu výsledku pak dal M. Hes, jenž proměnil pokutový kop - 1:5.

Další utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 5.10., kdy ve šlágru kola hostíme vedoucí celek tabulky SK Červenku. Utkání začína v 15:00.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!