Brankové hody v Příkazích

TJ SOKOL PŘÍKAZY - TJ BLATEC 5:3 (3:1)

Branky: 31’ 50’ 53’ Večeřa M., 13’ Hanuš, 28’ Lád - 17’ Ďurina L., 89' Hes M. (p), 90’ Taichman

ŽK: 21' Kadlec (B)

Rozhodčí: Kratochvíl - Antoníček, Borovička

Diváků: 120

Sestava TJB: Pohlídal - Hes M., Opletal, Murarik, Zaorálek - Ďurina M., Ďurina L., Kadlec, Krbeček - Baďura J., Taichman. 

střídající: Chromec, Kubíček, Vlček

Po hladké výhře nad Dlouhou Loučkou jsme se představili na hřišti Sokola Příkazy. V loňské sezóně platilo, že se z výhry těšil vždy domácí celek. Na podzim jsme v Příkazích podlehli domácímu celku 2:4. Na jaře jsme se pak na našem hřišti radovali z výhry 3:0.

Ve 13.min. dostali domácí možnost k zahrání volného přímého kopu. Následný Večeřův střelecký pokus vyrazil Pohlídal pouze na dobíhajícího Hanuše, který poslal domácí do vedení - 1:0. Naše odpověď byla rychlá a L. Ďurina svým čtvrtým gólem v sezóně záhy srovnal - 1:1. Vylovením míče z vlastní sítě po inkasované brance pak pro domácího brankáře prakticky skončila veškerá jeho práce v prvním poločase. Gólové okamžiky tak byly k vidění už jen bohužel na opačné straně. Ve 28.min. si na rohový kop nejvýše naskočil Lád a poslal domácí opět do vedení - 2:1. O tři minuty později lovil Pohlídal míč ze své sítě znovu, kdy jej překonal M. Večeřa - 3:1.

Začátek druhé půle pak definitivně rozhodl o osudu tohoto utkání. Naše obrana dvakrát v krátkém rozmezí pozapomněla na domácího ostrostřelce M. Večeřu a ten nabídnutými příležitostmi nepohrdl. V 53.min tak na ukazateli skóre svítilo hrozivých 5:1. Krátce na to mířil M. Hes do tyče. Slušnou příležitost ke vstřelení branky jsme měli v 68.min., ale penaltu J. Baďury domácí brankář zlikvidoval. Skóre dnešního duelu jsme tak kosmeticky upravili až v samotném závěru. Další nařízenou penaltu v náš prospěch proměnil M. Hes. V poslední minutě se pak ještě střelecky prosadil Taichman.

Další střetnutí sehrajeme v sobotu 7.9. v 16:00, kdy na své hřišti přivítáme nováčka soutěže TJ Sokol Nová Hradečná.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!