Vítězství na hřišti Lužic

FC LUŽICE - TJ BLATEC 2:3 (1:1)

Branky: 24' Opichal, 71' Vrána - 20' Krbeček, 53' Winkler, 84' Taichman

ŽK: 65' Vlasák, 69' Vrána, 74' Theimer, 82' Kvapil - 86' Kadlec, 90' Krempl

Rozhodčí: Salva - Epstein, Kubíček

Diváků: 75

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Opletal, Murarik, Winkler - Večeřa, Kadlec, Tihlář, Vlček - Krbeček, Baďura J.

střídající: Krempl, Taichman

V první vážnější šanci se objevil Baďura, kterého hezky uvolnil Kadlec. Baďurova střela však mířila mimo. Ve 20.min. našel Winkler ve vápně svým centrem Krbečka a ten nezaváhal - 0:1. Druhou branku pak mohl přidat sám Winkler, ale jeho hlavičku zlikvidoval brankář Hoško.

Pak převzali iniciativu domácí, kteří hrozili výhradně akcemi vedených přes pravou stranu. Z jedné takové se dočkali i vyrovnání. Souboj u postranní čáry vyšel lépe pro jednoho z domácích hráčů a po přihrávce do našeho pokutového území se přesně trefil Opichal - 1:1.

Ve druhém poločase nám k opětovnému vedení dopomohla standartní situace. Kadlecův centr tečoval Winkler a míč doputoval až do sítě - 1:2. Skóre pak mohl navýšit Taichman, ale jeho pokus brankář vyrazil. A tak se opět domácí dočkali vyrovnání. V 71.min. se míč odrazil k Vránovi, který jej poslal za záda Brzobohatého - 2:2. Rozhodující branka v 84.min. pak přišla opět ze standartní situace. Po Kadlecově centru svedl Winkler důrazný souboj s domácím brankářem, z čehož těžil Taichman a skóroval - 2:3. Definitivní pojistku pak mohl přidat opět Taichman, ale v obrovské příležitosti mířil nad.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!