Prohra na závěr podzimu

FK HORKA NAD MORAVOU - TJ BLATEC 2:0 (1:0)

Branky: 1' Pavlík, 54' Forejt

ŽK: 76' Eliáš - 55' Hes M.

Rozhodčí: Šrejma - Přecechtěl, Študent

Diváků: 60

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Murarik, Zaorálek, Winkler - Ďurina L., Kadlec, Tihlář, Špička - Večeřa, Taichman

střídající: Bareš, Vlček

V posledním utkání podzimní části jsme se představili na hřišti Horky nad Moravou. Náš soupeř se v pyšnil parádní formou, a to když v posledních šesti zápasech neztratil ani bod. Tento duel byl zároveň i přímým soubojem o třetí příčku aktuální tabulky.Úvod střetnutí nám však vůbec nevyšel a hned v 1.min. šli domácí do vedení zásluhou Pavlíka - 1:0. Po dobu celé první půle pak bylo daleko rušněji před brankou Brzobohatého, který musel několikrát předvést své kvality. Vyznamenal se hlavně při šanci Popelky, kterého v samostatném úniku skvěle vychytal. Dalším střeleckým pokusům domácích fotbalistů scházela přesnost - Judasova hlavička mířila nad, Pavlíkova střela zase mimo. Domácí branku jsme mohli několikrát ohrozit ze standartních situací, ale Hesovy střely z hranice velkého vápna mezi tři tyče nezamířily.Druhý poločas se vesměs podobal tomu prvnímu. Domácí byli aktivnější a když po deseti minutách hry přidali druhou branku, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Snížit jsme mohli z další standartní situace, ale ani Špičkova střela si cestu do domácí svatyně nenašla.Porážka v tomto utkání nás tak odsunula na 4. příčku tabulky se ztrátou devíti bodu na vedoucí Hodolany.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!