Body zůstaly v Hodolanech

FC SIGMA HODOLANY - TJ BLATEC 4:1 (2:1)

Branky: 19' Alka, 42' Hes J., 65' Kacmarczyk, 78' Švancara - 18' Taichman

ŽK: 76' Alka - 60' Hes M.

Rozhodčí: Vláčil - Kenša, Salva

Diváků: 420

Sestava TJB: Pohlídal - Hes M., Opletal, Zaorálek, Špička - Ďurina M., Ďurina L., Vlček, Chromec - Baďura J., Taichman.

střídající: Kadlec, Kubíček, Silný

Těsně před samotným utkáním se podařil "papírově" (nebo chcete li elektronicky) dořešit transfer Aleše Špičky z Černovíra a ten tak po delší pauze bude opět předvádět své fotbalové umění, tentokrát na trávnících okresního přeboru.

Hned v 1.min. vyzkoušeli domácí pozornost Pohlídala. Ten si však se střeleckým pokusem dokázal poradit. Naše první příležitost se zrodila ve 12.min. a z fleku by se dala označit jako gólová. Na hranici pokutového území se šikovně uvolnil L. Ďurina a následně dokázal ještě posunout míč na zcela volného Taichmana. Ten však nabídku k otevření skóre trestuhodně odmítnul a brankář Martin jeho pokus zneškodnil. Zmařenou šanci dokázal Taichman odčinit v 18.min., kdy ho krásným centrem našel opět L. Ďurina a tentokrát náš forvard již nezaváhal - 0:1. Naše radost však měla doslova jepičí život. Ihned po rozehrání založili domácí rychlou akci, na jejímž konci stál Alka a ten nezaváhal - 1:1

Převážit vedení na svou stranu se hodolanským povedlo ve 42.min. Ještě donedávna útočník Blatce, Jiří Hes, v současné době však oblékající dres soupeře dostal v našem pokutovém území dostatek volného prostoru a střelou k tyči rozesmutnil své bývalé spoluhráče - 2:1.

Naše myšlenky na případný bodový zisk se rozplynuly v 65.min., kdy stál na konci pohledné akce domácí Kacmarczyk a pohodlně zvýšil - 3:1. Další branku v naší síti měl na svědomí Švancara, který se v 78.min. prezentoval pěknou střelou z 20m - 4:1. Korigovat naší dnešní porážku pak ještě mohl v závěru Kadlec a po něm i M. Hes. Jejich střelecké pokusy však mířily nad branku.

Závěrem: Hodolany dnes zvítězily zcela zaslouženě. Škoda rychlé ztráty našeho vedení, kdy jsme hned z následného útoku domácích inkasovali vyrovnávající branku. Ve druhé půli jsme pak už tahali za kratší konec a domácí tak kontrolovali průběh zápasu. 

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!