Vítězství v Bohuňovicích

TJ SOKOL BOHUŇOVICE "B" - TJ BLATEC 1:2 (0:2)

Branky: 53' Vašenka -  18' Hes M., 22' Veselský vlastní

ŽK: 46' Opletal (Blatec)

Rozhodčí: Kratochvíl - Borovička, Vláčil

Diváků: 90

Sestava TJB: Čechák - Hes M., Opletal, Murarik, Špička - Ďurina M., Ďurina L., Kadlec, Zaorálek - Taichman, Večeřa

střídající: Krempl, Kubíček, Vlček, Winkler

Po domácím utkání s Novou Hradečnou jsme se střetli s dalším nováčkem naší soutěže - TJ Sokolem Bohuňovice "B". Tomu se vstup do soutěže vůbec nevydařil a po šesti odehraných kolech se krčil na dně tabulky, bez zisku jediného bodu.

Favoritem utkání jsme tak byli bezesporu my. Zápasy s rezervními týmy však bývají často ošidné, jelikož soupeř může využít i hráče svého "A" týmu, což jsou v případě Bohuňovic možné posily účastníka Krajského přeboru.

Naše sestava doznala opět několika změn. Do branky se po delší pauze vrátil brankář Čechák, na postě levého obránce se po dvou zápasech objevil Špička. V útoku pak zraněného Baďuru nahradil Večeřa. Do utkání pak v jeho průběhu zasáhl také novic v blateckém dresu Ondřej Winkler.

Jako první zahrozil náš Taichman, ale jeho střelecký pokus brankář Hodoň vyrazil. Na druhé straně pak po závaru v našem pokutovém území odvracel Murarik míč těsně před brankovou čarou Čechákovy branky. V 18.min. se diváci dočkali první branky. M. Hes převzal míč na naší polovině hřiště a nikým neatakován zakončil svůj průnik do otevřené obrany domácích - 0:1. Ve 21.min. se vydal na útočný výlet stoper Opletal a po jeho centru si míč srazil do vlastní sítě domácí Veselský - 0:2. Domácí byli v první půli nejblíže ke vstřelení branky ve 27.min., kdy Vašenka orazítkoval tyč Čechákovy branky.

Po změně stran platilo staré známé nedáš - dostaneš. V 51.min. posunul Taichman míč Kremplovi, ale ten brankáře Hodoně překonat nedokázal. O dvě minuty později se tak radovali domácí. Po krásné akci byl úspěšným střelcem Vašenka. Domácích bylo najednou plné hřiště a naše defenzíva se dostávala do úzkých. Největší příležitost k vyrovnání spálil v 67.min. Vyhnánek, když mířil z hranice malého vápna mimo. Pojistku na naše vedení mohl přidat v 72.min. Winkler, ale odražený míč po rohovém kopu napálil těsně vedle. V 88.min. hasil Opletal před dotírajícím útočníkem domácích a míč jen tak tak, že neskončil v Čechákově brance. Další šance Bohuňovic pak přišla v nastavení, kdy Winkler odkopával míč z brankové čáry za již překonaným Čechákem.

V příštím utkání se představíme na domácím hřišti, když hostíme v derby SK Grygov. Zápas začíná v sobotu 21.9. v 15:30.

TJ Blatec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!