TJ BLATEC - TJ SOKOL STŘELICE 0:5 kontumačně

Branky: 41' Baďura O. - 21' Málek, 42' Vařeka, 72' Vaněk

ŽK: 23' Hes M., 36' Zaorálek, 64' Večeřa, 72' Vlček - 37' Walter, 47' Slavíček

Rozhodčí: Zdražil - Antoníček, Miler

Diváků: 70

Sestava TJB: Crha - Hes M., Zaorálek, Brzobohatý, Vlček -  Večeřa, Kadlec, Tihlář, Špičák - Baďura O., Boscato

střídající: Bareš, Hrbáček, Taichman

Skóre utkání otevřel po nedorozumění naší obrany hostující Málek, kterému nachystal míč před prázdnou branku Walter - 0:1. Druhou branku Střelic pak zaznamenal Vaněk, ale pomezní rozhodčí viděl (zřejmě jako jediný) postavení mimo hru a branka nakonec tedy nebal uznána. Vyrovnání jsme se dočkali ve 41.min., kdy se k doraženému míči dostal O. Baďura a povedenou střelou překonal Buřvala - 1:1. Nerozhodný stav však trval pouze minutu. Další nedůslednost v naší defenzívě potrestal Vařecha - 1:2. Dvacet minut před koncem navýšil vedení hostujícího celku z přímého kopu Vaněk - 1:3. Spoustu nepřesných rozhodnutí sudího Zdražila pak vyvrcholilo v 72.min., když hlavní arbitr vyloučil Kadlece a pak následně i celé utkání ukončil pro údajné fyzické napadení. Případ skončil u disciplinární komise, která zastavila Kadlecovi činnost na 6 utkání a hráč Husák byl omilostněn. Potrestán byl však i sudí Zdražil, jelikož celý incident proběhl trošku jinak, než jak bylo popsáno v zápise.