TJ BLATEC - SK CHVÁLKOVICE "B" 5:4 p.k. (3:0)

Branky: 5' Večeřa, 18' Baďura J., 35' Baďura O., 63' Boscato - 59' 88' Pezzotti, 53' Laštůvka, 54' Spáčil

ŽK: 51' Taichman, 76' Fojtík, 90' Baďura O. - 45' Laštůvka, 75' Opletal

Rozhodčí: Dohnal - Prchal, Spurný

Diváků: 70

Sestava TJB: Crha - Hes M., Zaorálek, Chromec, Husák - Večeřa, Baďura O., Boscato, Fojtík - Taichman, Baďura J.

střídající: Čechák, Hes J.

Porážku s Pňovicemi jsme chtěli odčinit v dalším domácím utkání, kdy byl našim soupeřem celek SK Chválkovice "B".

Skóre otevřel již v 5.min. Večeřa, kterého do šance vyslal J. Baďura - 1:0. Na naše střelecké trápení z předešlých zápasů dal v zápětí zapomenout O. Baďura a po narážečce s Boscatem prostřelil Žádníka podruhé - 2:0. Když zvýšil ve 35.min. J. Baďura na 3:0, asi málokdo čekal, že se body budou nakonec dělit. V minulém utkání s Pňovicemi nás soupeř zaskočil třemi brankami v rozmezí devíti minut. Náš dnešní protivník to stihnul dokonce za šest. V 53.min. se pěknou umístěnou střelou prosadil Laštůvka - 1:3. O minutu později snížil na rozdíl jediné branky Spáčil - 2:3. Hororovou šestiminutovku pak završil v 59.min. Pezzotti a vyrovnal - 3:3. Nepříjemný direkt v podobě tří rychle po sobě inkasovaných branek nás však nesložil. V 63.min. stál na konci pohledné akce Boscato a vrátil vedení opět na naši stranu - 4:3. Na druhé straně pak mohl vyrovnat Spáčil, ale na Crhu nevyzrál. Hosté se však přece jen vyrovnání dočkali. Autorem branky byl v 88.min. Pezzotti - 4:4.

Utkání tak musely rozhodnout až penalty. K výhře v rozstřelu nás nasměroval Crha, který dokázal lapit dva pokusy chválkovických hráčů.

Penaltový rozstřel: Baďura J. (-),Hes M. (+), Boscato (+), Zaorálek (+), Čechák (+)

9.10. zajíždíme na hřiště SK Šumvald. Autobus odjíždí 13:15 ze hřiště TJ. Utkání začíná v 15:00.