Branky: 52' Kadlec, 62' Taichman, 71' Brzobohatý - 60' Vavrys, 65' Rubáček

ŽK: 21' Špičák - 23' Vavrys, 25' Rubáček, 68' Sivanič

Rozhodčí: Kašík - Bartoň L., Bartoň T.

Diváků: 50

Sestava TJB: Crha - Hes M., Zaorálek, Nguyen, Vlček - Večeřa, Tihlář, Hanzelka, Špičák - Taichman, Boscato

střídající: Bareš, Brzobohatý, Čechák, Kadlec

V prvním poločase odmítl změnu skóre brankář Crha, který skvěle zlikvidoval sólo hostujícího hráče. Nejdůležitější okamžiky utkání tak přišly až po změně stran. V 52.min. překvapil Kadlec svým přetaženým centrem při standartní situaci gólmana Novotného a otevřel skóre utkání - 1:0. Záhy však bylo vyrovnáno. Akci do naši otevřené obrany zakončil Vavrys - 1:1. O dvě minuty později jsme šli opět do vedení a to když z hranice vápna mířil přesně Taichman - 2:1. Odpověď hostů byla opět velmi rychlá. Ruku v našem pokutovém území potrestal z penalty Rubáček - 2:2. V 71.min. pak přišla rozhodující akce celého utkání. Kadlecův centr propadl až na zadní tyč, kde jej do sítě usměrnil Brzobohatý - 3:2. Závěrečný finiš hostujícího celku již změnu stavu nepřinesl a my si tak do tabulky připsali důležité tři body.