TJ BLATEC - TJ SOKOL NOVÁ HRADEČNÁ 3:1 (1:1)

Branky: 18' 66' Tihlář, 73' Baďura O. - 8' Lolek T.

ŽK: 2' Nguyen, 81' Baďura O. - 52' Lolek T., Skoumal

Rozhodčí: Vaculík - Bartoň L., Bartoň T.

Diváků: 80

Sestava TJB: Crha - Hes M., Kadlec, Nguyen, Vlček - Večeřa, Baďura O., Tihlář, Špičák - Taichman, Baďura J.

střídající: Bareš, Boscato, Čechák, Husák, Kubíček, Zaorálek

Náš cíl vstřelit rychlou branku se nevydařil, naopak v 8.min. po nepříliš povedeném výkopu brankáře Crhy, získal míč Lolek T. a pohotovou střelou poslal hosty do vedení - 0:1. Vyrovnat mohl záhy Baďura J., ale jeho střela skončila pouze na břevně Koukalovy branky. Branky jsme se dočkali v 18.min., Hes M. nasměroval míč do pokutového území, kde jej do sítě uklidil Tihlář - 1:1. O pár minut později po naší chybné rozehrávce zachránilo Crhu po střele jednoho z hostujících hráčů břevno.

Do druhého poločasu nahradil v brance zraněného Crhu střídající Čechák. Na hru to však zásadní vliv nemělo, jelikož se hrálo převážně na polovině hostů. Do vedení nás mohl poslat Hes M., ale Koukala neprostřelil. Stejně tak se hostující brankář vyznamenal při střele Tihláře. Po akci Baďury O. se snažil dorážet Taichman, ale nejlepší hráč hostů brankář Koukal dokázal míč i s přispěním svého spoluhráče udržet před brankovou čárou. V 66.min. se ke střele ze 20m odhodlal Tihlář a tentokrát se Koukal již natahoval marně - 2:1. V 73.min. se k přímému kopu postavil Baďura O. a ukázkovou střelou vymetl šibenici Koukalovy branky - 3:1. V samotném závěru utkání mohl přidat svou druhou branku Baďura O., ale brankář Koukal již další změnu stavu nepřipustil.

V neděli 11.9. se představíme na hřišti TJ Sokol Příkazy. Utkání začíná již ve 13:30.