TJ BLATEC - SK GRYGOV 1:6 (0:2)

Branky: 87¨' Taichman - 5' 25' Nevěřil M., 54' Čechák, 56' Horák, 63' Pazdera, 74' Nevěřil T.

ŽK: 23' Špičák, 44' Brzobohatý, 58' Janů, 60' Hes J., 71' Hes M. - 34' Lengál

Rozhodčí: Smékal - Pospíšil, Vlček

Diváků: 82

Sestava TJB: Pospíšil - Hes M., Hanzelka, Nguyen, Vlček - Brzobohatý, Janů, Tihlář, Špičák - Taichman, Baďura J.

střídající: Hes J., Hrbáček, Husák, Večeřa

Jarní část jsme zahájili domácím utkáním s Grygovem. Ovšem na tento zápas budeme chtít co nejrychleji zapomenout. Již v 5.min. otevřel skóre M. Nevěřil - 0:1. Když se ve 25.min. prosadil tentýž hráč podruhé, začaly se na blateckým Camp Nou stahovat temná mračna. V první půli jsme prakticky nijak nebezpečně neohrozili Dvořákovu branku, naopak hosté ještě orazítkovali tyč.

Náznak zlepšení našeho výkonu přinesl úvod druhé půle. Dobrou příležitost promarnil Večeřa, Baďurovu střelu pak zneškodnil brankář Grygova. Paradoxně když jsme měli častěji míč na kopačkách, tak se prosadili opět hosté. Za obranou se zjevil Čechák a s přehledem zavěsil - 0:3. O dvě minuty později navýšil skóre již na hrozivých 0:4 dorážející Horák. Po dalších akcích hostujícího celku se prosadil nejprve Pazdera a po něm T. Nevěřil a Grygov vedl již o šest branek. Alespoň čestný úspěch našeho celku zaznamenal v samém závěru Taichman a snížil na konečných 1:6.

Další utkání sehrajeme v neděli 2.4. v Újezdu (15.30). Autobus odjíždí 13.45 z areálu TJB.