FK HORKA NAD MORAVOU - TJ BLATEC 8:3 (4:2)

Branky: 32' 78' Pavlík, 39' 83' Búbela, 38' Vlček vlastní, 27' Bola, 51' Fišer, 57' Sedlář - 6' Brzobohatý, 15' Boscato, 65' Hes M.

ŽK: 75' Boscato

Rozhodčí: Hoffman - Hanus, Rubáček

Diváků: 75

Sestava TJB: Crha - Hes M., Zaorálek, Brzobohatý, Vlček - Večeřa, Baďura O., Tihlář, Špičák - Baďura J., Boscato

střídající: Bareš, Čechák, Kubíček

Utkání, ve kterém jsme nebyli favoritem, mělo nečekaně překvapivý začátek. Již v 6.min. si našel centrovaný míč na zadní tyči Brzobohatý a otevřel skóre utkání - 0:1. Když v 15.min. přidal druhý gól Boscato, bodové akcie našeho celku výrazně nabraly na hodnotě.

Domácí však ani dvě inkasované branky nevyvedly z míry. Ve 27.min. snížil na 1:2 Bola a hned o pět minut později vyrovnal Pavlík - 2:2. Domácí byli rázem na koni a svou herní převahu dokázali ještě do poločasu dvakrát využít a odskočit do vedení 4:2.

Druhý poločas gólově otevřel v 51.min. Fišer - 5:2, na kterého v zápětí navázal i Sedlář - 6:2. V 65.min. ještě dokázal snížit M. Hes - 6:3, ale i k drželi domácí otěže utkání pevně ve svých rukou. Skóre utkání se tak zastavilo na konečných 8:3.