HLUBOČKY "B" - TJ BLATEC 2:5 (1:4)

Branky: 13' Dulin, 86' Nguyen - 25' 38' Boscato, 6' Hes M., 17' Špičák, 85' Baďura J.

ŽK: 22' Henkl, 57' Ferenčík, 89' Švébiš - 22' Baďura J., 32' Nguyen

Rozhodčí: Spurný - Onofrej, Strýček

Diváků: 50

Sestava TJB: Crha - Hes M., Zaorálek, Nguyen, Vlček - Večeřa, Baďura O., Tihlář, Špičák - Boscato, Baďura J.

střídající: Bareš, Husák, Kubíček, Šefčík, Taichman

V neděli dopoledne jsme se představili na hřišti Hluboček a opět se potvrdilo, že souboj těchto dvou celků vždy nabídne spoustu branek. Toto pravidlo začal naplňovat již v 6.min. Hes M., který pronikl do vápna domácích a rozvlnil síť za Plchovými zády - 0:1. Domácí, kteří doposud nezískali ani bod, odpověděli na naši vedoucí branku ve 13.min., kdy Dulinův střelecký pokus ještě mírně tečoval Zaorálek a Crha již nestačil zareagovat - 1:1. O chvíli později dokázal Crha skvěle zakročit proti Nguenovi a zachránil nás o další inkasované branky. Prakticky z protiútoku našel Boscato nabíhajícího Špičáka a ten nám svým premiérovým gólem v dresu Blatce vrátil vedení - 1:2. Pak přišly na řadu okamžiky Marca Boscata. Bežela 28.min., když na polovině domácích přešel přes bránícího Henkla, pronikl do pokutového území, kde se zbavil dalšího domácího hráče a zamířil přesně k tyči - 1:3. Ve 38.min. obral Baďura O. na půlící čáře o míč jednoho z domácích, naservíroval míč ve vápně číhajícímu Boscatovi a ten chladnokrevně zvýšil - 1:4.

Druhá půle již tolik gólových momentů nenabídla, i tak byl však k vidění zajímavý fotbal. Branky tak padaly až v závěru tohoto utkání. V 85.min. se po rohovém kopu prosadil hlavou Baďura J. - 1:5. O minutu později dal výsledku konečnou podobu domácí Nguyen - 2:5.

Další domácí utkání odehrajeme v sobotu 3.9. v 16:00, kdy hostíme Novou Hradečnou.