TJ BLATEC - TJ SOKOL PŇOVICE 3:2 p.k. (0:2)

Branky: 71' Baďura O. (p), 73' Vilímec - 13' 38' Binder

ŽK: 65' Vlček - 30' Hradil

Rozhodčí: Vaculík - Brázda, Kašík

Sestava TJB: Hrbáček - Hes M., Zaorálek, Brzobohatý, Bareš - Šefčík, Baďura O., Janeček, Vlček - Vilímec, Taichman

střídající: Kubíček

V posledním domácím utkání jsme hostili Sokol Pňovice.

Do branky se postavil Petr Hrbáček a na míč si prakticky sáhl, jen když jej vytahoval ze sítě. Úspěšným střelcem byl hostující Binder a zajistil Pňovicím dvoubrankové vedení. Snížit mohl Taichman, ale Baďurovu střílenou přihrávku mezi tři tyče nasměrovat nedokázal. Do kabin tak odcházeli spokojenější hráči Pňovic.

Herní i výsledkové trápení pokračovalo i po přestávce až do 71.min., kdy z pokutového kopu snížil O. Baďura - 1:2. O dvě minuty později srovnal skóre Vilímec. Infarktový závěr pokračoval dále - v 88.min. skvěle zasáhl Hrbáček, který zlikvidoval 100% šanci hostujícího hráče. V samém závěru pak střelou z hranice pokutového území orazítkoval Baďura pouze tyč Nádvorníkovy branky.

O vítězi tak rozhodovaly penalty. Naši střelci ani jednou nezaváhali, naopak Hrbáček dokázal jeden pokus lapit a do tabulky jsme si tak připsali dva body.

Penaltový rozstřel: Baďura O. (+), Hes M. (+), Janeček (+), Vilímec (+), Zaorálek (+)