Branky: 2' 30' 64' Tihlář - 73' Chaloupka E.

ŽK: 63' Baďura O. - 64' Hrabal, 88' Lengál

Rozhodčí: Ženožička - Plachý, Přecechtěl

Diváků: 160

Sestava TJB: Crha - Hes M., Opletal, Zaorálek, Winkler - Janeček, Baďura O., Tihlář, Kypěna - Taichman, Vilímec

střídající: Bareš, Brzobohatý, Kadlec, Šefčík, Vlček

Po víkendovém vítězství jsme hned v úterý na našem hřišti přivítali v dalším utkání SK Grygov. Úvod utkání patřil jednoznačně našim hráčům, kteří svou převahu dokázali vyjádřit i gólově. Již ve 2.min. dokázal Winklerův centr zužitkovat Tihlář - 1:0. Další nabídky na navýšení skóre nedokázal využít Janeček, který neproměnil ani jednu ze svých dvou příležitostí. Následně se začali osmělovat i hosté, kteří několikrát zahrozili rychlým brejkem. Ve 30.min. se skóre měnilo podruhé. Trestný kop O. Baďury vyrazil Ryšánek před dobíhajícího Vilímce, který okamžitě vrátil míč před branku, kde měl Tihlář již snadnou úlohu - 2:0. V závěru prvního poločasu se vyznamenal debutující brankář Crha, který zneškodnil jedovatou střelu jednoho z grygovských hráčů.

Ve druhé půli jsme si již hlídali vybudovaný náskok, který ještě navýšil Tihlář po centru M. Hese - 3:0. Hosté se pokusili zdramatizovat vývoj utkání v 73.min, kdy se po standartní situaci prosadil E. Chaloupka - 3:1. Navíc jim však nestačil čas a domácí si tak připsali 8. výhru v řadě.