Branky: 64' Mako J. - 37' Kadlec, 41' Baďura J., 60' Tihlář

ŽK: 49' Geier, 55' Mihailescu, 86' Mako J. - 44' Tihlář

Rozhodčí: Sokol - Čapka, Dohnal

Diváků: 120

Sestava TJB: Brzobohatý - Hes M., Winkler, Zaorálek, Kypěna - Janeček, Baďura O., Tihlář, Kadlec - Baďura J., Vilímec

střídající: Taichman, Vlček

První místo jsme v dalším utkání hájili na hřišti Šumvaldu. Klid na naše kopačky mohl vnést v samém úvodu Vilímec, ale před Havlíčkem nedokázal včas zakončit. Domácí se od samého začátku spoléhali na dlouhé pasy za naši obrannou linii. Důležité okamžiky byly k vidění až na konci prvního poločasu. Jako první se prosadil Kadlec, který dostal v pokutovém území dostatek prostoru a přesně zakončil - 0:1. Časomíra v tu chvíli ukazovala 37.min. O čtyři minuty později stál na konci akce Baďura J. a sám před brankářem nezaváhal - 0:2.

V 60.min. našel ze standartní situacel M. Hes nabíhajícho Tihláře, který zvyšil na 0:3. Domácí však stihli záhy odpovědět a hned v 64.min. se z trestného kopu prosadil Mako J. - 1:3. Přerušil tím tak více než 340 minut trvající neprůstřelnost brankáře Brzobohatého. Do konce utkání již diváci další branku neviděli. TJ Blatec tak dále vládne tabulce a připisuje si již devátou (!) výhru v řadě.